Popraw swoją pamięć

Wydawnictwo: Muza
poradniki

Poradnik dla ludzi zainteresowanych nowoczesnymi metodami uczenia się, którzy mają otwarty umysł, są zainteresowani sposobami efektywnego wykorzystania naturalnych właściwości pracy mózgu, podejmują wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, i cenią sobie swój czas. Autor podaje metody jak radzić sobie z nauką, z szybkim zapamiętywaniem rzeczy, jak usprawnić swoje myślenie, jak spowodować, aby było bardziej twórcze, oryginalne i przydatne w rozwiązywaniu codziennych problemów. Dziś nauka nie może kończyć się w okresie dojrzewania lub w chwili osiągnięcia dorosłości. Dzięki temu poradnikowi czytelnik przekona się jak wielkie niewykorzystane do tej pory możliwości są ukryte w jego umyśle, nabierze większej pewności siebie, uwierzy, że nauka na każdym poziomie może być przyjemna i bardzo skuteczna.

Marta | 2017-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2017

Sporo przydatnych informacji, ale opisana metoda zapamietywania nie przekonuje mnie. Moim zdaniem bardziej by mi utrudniała proces uczenia się niż w nim pomagała, jednakże na pewno wykorzystam niektóre wskazówki.

Angel088 | 2013-01-09

dobra pozycja, lecz nie wnosi nic nowego do tematu. Je?li kto? interesuje si? szybk? nauka nie odkryje nic nowego, autor czasem przepisuje Buzana, wi?c lepiej kupi? jego ksi??ki, specjalisty w tym temacie.

ordoabchao | 2016-12-23
justynas | 2016-08-15