Pamięć i kreatywność. Trening umysłu na miarę XXI wieku

Wydawnictwo: Perspektywa
LubimyCzytać

Nasze życie i świat ulegają gwałtownym przemianom; w tempie niespotykanym w dziejach ludzkości. Żyjemy w czasach, w których dostępna wiedza podwaja się co 3-4 lata. Świat staje się mocno konkurencyjny. Czasy, w których edukacja człowieka kończyła się wraz ze skończeniem szkoły, minęły bezpowrotnie. Nauka nie może kończyć się w okresie dojrzewania lub w chwili osiągnięcia dorosłości. Nie pozwalają nam na to wymogi współczesnego świata. Tylko człowiek wszechstronnie wykształcony, z twórczym i otwartym umysłem, posiadający wiedzę na temat tego, jak skutecznie wykorzystywać potencjał swojego mózgu w pracy zawodowej i życiu osobistym, może sprostać wyzwaniom, jakie rzuca mu rzeczywistość XXI wieku, często określanego jako wiek informacji lub epoka inteligencji.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!