Urynoterapia

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Małachow Giennadij ABA Oficyna Stron: 176 Format: 14.5x20.0cm Oprawa: MiękkaUrynoterapia to leczenie różnych schorzeń przy pomocy moczu. Dobroczynny wpływ stosowania uryny w celu wzmocnienia zdrowia opisywany jest w licznych księgach leczniczych i religijnych, wspomina o tym również Biblia. Autor wyjaśnia w tym poradniku przyczyny korzystnego oddziaływania moczu na ludzki organizm. Przedstawia różne metody stosowania urynoterapii w leczeniu poszczególnych dolegliwości i w celach profilaktycznych.

ladybeard | 2015-03-13
Przeczytana: 2013 rok

Kontrowersyjna metoda, lecz znalazłam wielu jej wyznawcom. Bardzo ciekawa teoria.

rw26 | 2017-03-01
Przeczytana: listopad 2016