Samoleczenie i uzdrawianie

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Zdrowie ludzkie opiera się na trzech zasadniczych podstawach: duchowości, psychice i fizjologii. Każda z tych dziedzin wymaga innych sposobów rozwiązywania problemów. W problemach duchowych pomocne jest przestrzeganie zasad moralnych. W zachowaniu zdrowia psychicznego pomaga nam znajomość praw i sposobów funkcjonowania naszej świadomości. Podstawą zdrowia ciała fizycznego jest prawidłowa fizjologia. O tym jak powinna przebiegać praca nas sobą w tych trzech kierunkach celu osiągnięcia pożądanego stanu zdrowia, mówi właśnie ta książka, otwierająca nową serię Podstawy samouzdrawiania

Athoualia | 2015-05-11
Przeczytana: 11 maja 2015

Na początku dałam się wprowadzić w świat obietnic samouzdrawiania, dziwnych konstytucji ciała człowieka, jednak urynoterapia mnie nie przekonuje. Zaliczyłabym ją do książek o tematyce ajurwedyjskiej (szczególnie z metodami leczenia dr Vasanta Lad).
Polecam, ta książka opisuje nam jak się samemu NIE leczyć, wolę Dimkowa.

magda | 2013-07-23
fiendishfiancee | 2016-06-08