Kiedy piorun uderza

Okładka książki Kiedy piorun uderza Meg Cabot
Okładka książki Kiedy piorun uderza
Meg Cabot Wydawnictwo: Amber Cykl: 1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń (tom 1)
When lightning strikes
Amber
2002-01-01
2002-01-01
83-241-0249-3
Aleksandra Januszewska

Ostatnio czytałam tę książkę jakieś 20 lat temu. To była wtedy moja ulubiona seria od Meg Cabot.

Zadziwia mnie, jak wiele pamiętam po takim czasie. No i mega dobrze się bawiłam przy czytaniu. Oczywiście książka ma swoje problemy, ale nie przeszkadzało mi to. Pewnie w najbliższym czasie przeczytam sobie znowu całą serię.

Świetna ksiazka, polecam.

Świetna ksiazka, polecam.

Fajna książka, chociaż nieźle podchodząca pod fantasy ;)

Fajna książka, chociaż nieźle podchodząca pod fantasy ;)

Świetna książka, uwielbiam! polecam.

Świetna książka, uwielbiam! polecam.

Po latach wracam do drugiej mojej ulubionej serii od Meg Cabot. Kiedyś czytałam ją z zapartym tchem, choć muszę przyznać, że praktycznie wszystko zapomniałam.
Kiedyś byłam nią zafascynowana, a teraz wydaje mi się nieco naciągane, że jedna nastolatka (nawet z drobną pomocą przyjaciół z gangu motocyklowego) potrafi wykiwać całą brygadę agentów fbi.
No ale mimo tego, książkę tę, jak z resztą każdą od Meg, czyta się super: akcja jest dynamiczna, humor na poziomie, bohaterowie ciekawi, no i czego chcieć więcej😊

No ale mimo tego, książkę...

Bohaterowie: 5/10

Akcja:5/10
Sposób pisania autorki:6/10
Okładka:5/10
Kreatywność: 7/10

Całkiem niezła seria dla młodzieży. Znacznie lepsza niż popularny Pamiętnik Księżniczki

Książka dla nastolatek, ale nie najgorsza. Wracałam do niej 4 razy, aż uznałam, że pora oddać do biblioteki. Jeżeli komuś już się znudziły wilkołaki, wampiry i magiczne dziewczyny szukające swojej tożsamości w innym świecie to zdecydowanie polecam.

Książka typowo młodzieżowa. Młoda dziewczyna i chłopak z innej warstwy społecznej który lubi pakować się w kłopoty jak również ona sama. Bardzo szybko się czyta, książka jest lekka i łatwa ale jednak bardziej przypadnie do gustu nastolatkom.

Bardzo fajna

Bardzo fajna

• Młodzieżowe
  • Dzieciństwo
  • Meg Cabot

Dodaj cytat z książki Kiedy piorun uderza