Życie w trójkącie

Wydawnictwo: Novae Res
życie, alkohol, nałóg
Kamila

„Życie w trójkącie” opowiada o losach Barbary, kobiety w średnim wieku, która po latach postanawia spisać swoje wspomnienia z czasów nieudanego małżeństwa. Dlaczego to robi? Nie chodzi jej o zabicie czasu, gdyż jako kobieta biznesu ma go niewiele. Nie chce też zostawiać pamiętnika, który mogłyby w przyszłości przeczytać jej wnuki, gdyż przekaz nie jest skierowany do bliskich, lecz do...

Dlaczego to robi?

Nie chodzi jej o zabicie czasu, gdyż jako kobieta biznesu ma go niewiele.
Nie chce też zostawiać pamiętnika, który mogłyby w przyszłości przeczytać jej wnuki, gdyż przekaz nie jest skierowany do bliskich, lecz do obcych. Barbara pisze bowiem ku przestrodze.

Nie jest to kolejna historia płomiennego romansu czy tragicznego zauroczenia. Przedstawia bowiem piekło, przez jakie przeszła kobieta, decydując się pozostać przy swoim mężu alkoholiku – ślepo wierząc w jego zapewnienia i obietnice. Biorąc za dobrą monetę każdy przejaw chęci poprawy ze strony Jakuba, tłumacząc równocześnie wszystkie jego niepowodzenia i złe decyzje, wpada w błędne koło zaprzeczania istnieniu problemu alkoholowego w rodzinie i staje się marionetką w rękach męża. Na próbę nie raz wystawione zostaną także jej relacje z rodziną i przyjaciółmi.

Mocna, bezkompromisowa lektura!

źródło opisu: www.zaczytani.pl