Kobiet czar...

Wydawnictwo: Twój Styl
kobiety
historia
kasia

Ksiażka jest lużną debatą o kobiecości, kobietach znanych i nieznanych, ich pokrętnych albo tylko barwnych losach, ich romansach, intrygach, podłościach... i świętości.

źródło opisu: Wydawnictwo Twój Styl, 2000

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

paweł | 2016-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2016

"Kobiet czar..."fajna książka, podobała się.
Miło się słuchało,mistrzostwo świata,jeśli chodzi o lektora,czytał Henryk Drygalski.

Beremis | 2018-02-15
Na półkach: Przeczytane, Audiobook
Przeczytana: 15 lutego 2018

Ciekawa pozycja, po lekturze pozostaje niedosyt, chciałoby się więcej.
Ostatecznie powiedziałbym, że wolałbym, aby opisywanych bohaterek było mniej, ale dokładniej. Duet autorski opowiada na tyle ciekawie, że chce się więcej i więcej, i dokładniej.

Interpretacja lektora, Henryka Drygalskiego, przypadłą mi do gusty. Bardzo dobrze się słuchało.

Katherina87 | 2012-11-23

Po degustacji win francuskich z "Kredensu" profesora i rozpamiętywaniu "Żywotów zdań swawolnych", przyszła kolej na swobodną debatę o kobiecości, kobietach znanych i nieznanych, ich pokrętnych albo tylko barwnych losach, ich romansach, intrygach podłościach... i świętości.

Autorzy Stomma i Dominik wciągają do niej Czytelnika, raz odwołując się do anegdoty, to znów rzucając na historyczne fakty nowe światło. Jednak pamiętając, by frywolnością nie przesłonić wiarygodności profesorskiej erudycji, lekkością pióra nie uszczknąć nic z ciężaru wiedzy, dowcipem nie wyłgać się od odpowiedzialności za słowo prawdy o kobiecych wdziękach, charakterach oraz ich wpływie na historię... i losy mężczyzn pod ich urokiem.

Artur Schodziński | 2013-12-05
Na półkach: Przeczytane, 2013

W świecie gdzie płciowość traci swój sens warto sięgnąć po tę książkę i odkryć czar wielkich Kobiet.

Izabela | 2018-03-11
Przeczytana: 15 kwietnia 2018