Endoekologia zdrowia

978-83-62185-02-3
zdrowie, zywnosc
zdrowie, medycyna
Agnieszka

Książka Nieumywakinów zawiera w sobie wszystko to, co człowiek powinien wiedzieć o swoim organizmie, fizjologii, patologiach i sposobach ich leczenia. Szczególna jej wartość polega na tym, że podano w niej proste zalecenia, jak przy pomocy tego, co mamy na stole, w ogrodzie, dodając odrobinę własnego wysiłku, pozbyć się już istniejących schorzeń i zapobiec pojawieniu się ewentualnych w przyszłości.

Tematy poruszone w książce:

Czym jest endoekologia?
Dlaczego ludzie chorują i umierają?
Bioenergetyczna struktura człowieka.
Czym są czakry?
Strefy geopatyczne (m.in. cieki wodne) i ich wpływ na zdrowie.
Wpływ odżywiania na zdrowie.
Rola wody.
Prawidłowe oddychanie.

Ania | 2016-03-05
Przeczytana: 30 stycznia 2016

Książka genialna, jedna z najważniejszych pozycji o "człowieku" jakie kiedykolwiek czytałam.Sięgnęłam po tytuł inspirowana innymi pozycjami tego niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie medycyny ludowej.Słucham także wykładów i wywiadów Profesora Nieumywakina.Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i mądrości tego człowieka.Książka napisana jest także przez żonę autora, która również jest lekarzem.Pod koniec książki znajdziemy wiele cudownych przepisów na wyleczenie ze zwykłych jak i paskudnych dolegliwości.
Listy wysłane do Profesora i przytoczone w tej książce świadczą o tym jak dobrym jest on człowiekem i lekarzem.Czyni rzeczy niemożliwe ;-)
Nigdy nie spotkałam takiego kompedium wiedzy ....o duszy ludzkiej, o śmierci, o naszym miejscu we wszechświecie , o zdrowym odżywianiu, o zdrowym stylu życia (mamy super zestaw ćwiczeń ! ), o stosunkach między małżonkami, o leczeniu i uleczaniu ....książka, której nie odłożyłam na półkę gdyż chcę spisać dla swoich bliskich np.100...

Agnieszka | 2012-07-08
Na półkach: Zdrowie
Przeczytana: 2013 rok

Lektura obowiązkowa!

Kwasek | 2017-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2017

Nie wiem czym ludzie się tu zachwycają. Połowa książki jest o niczym, potem rozprawianie o czakrach i w między czasie jakieś perełki jak:"smutek i złość wywołują nowotwory".

Rixiu | 2013-11-09
Na półkach: Health