Endoekologia zdrowia

Wydawnictwo: Hartigrama
978-83-62185-02-3
zdrowie, zywnosc
zdrowie, medycyna

Książka Nieumywakinów zawiera w sobie wszystko to, co człowiek powinien wiedzieć o swoim organizmie, fizjologii, patologiach i sposobach ich leczenia. Szczególna jej wartość polega na tym, że podano w niej proste zalecenia, jak przy pomocy tego, co mamy na stole, w ogrodzie, dodając odrobinę własnego wysiłku, pozbyć się już istniejących schorzeń i zapobiec pojawieniu się ewentualnych w przyszłości.

Tematy poruszone w książce:

Czym jest endoekologia?
Dlaczego ludzie chorują i umierają?
Bioenergetyczna struktura człowieka.
Czym są czakry?
Strefy geopatyczne (m.in. cieki wodne) i ich wpływ na zdrowie.
Wpływ odżywiania na zdrowie.
Rola wody.
Prawidłowe oddychanie.

AnaVera | 2019-01-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, POLECAM

Utworzyłam nową półkę w mojej biblioteczce, ma nazwę POLECAM. Książkę "Endoekologia zdrowia" zakupiłam dawno temu. Jest znakomita. Ciągle wracam do porad w niej zawartych, a także do wspaniale przedstawionej teorii zdrowia ciała i duszy człowieka. Żyjemy dzięki ODDYCHANIU i odżywianiu w tym NAWODNIENIU i spożytemu przez organizm POKARMOWI. Czwartą główną podstawą zdrowia jest KRĘGOSŁUP, a piątą.... HARMONIA WSPÓŁŻYCIA SEKSUALNEGO. Autorzy podają także zalecenia dla poszczególnych schorzeń. To czego nie nauczy szkoła warto nauczyć siebie i swoje dzieci we własnym zakresie, to uczyni właśnie ta książka. POLECAM całym sercem.

Kwasek | 2017-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2017

Nie wiem czym ludzie się tu zachwycają. Połowa książki jest o niczym, potem rozprawianie o czakrach i w między czasie jakieś perełki jak:"smutek i złość wywołują nowotwory".

Ania | 2016-03-05
Przeczytana: 30 stycznia 2016

Książka genialna, jedna z najważniejszych pozycji o "człowieku" jakie kiedykolwiek czytałam.Sięgnęłam po tytuł inspirowana innymi pozycjami tego niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie medycyny ludowej.Słucham także wykładów i wywiadów Profesora Nieumywakina.Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i mądrości tego człowieka.Książka napisana jest także przez żonę autora, która również jest lekarzem.Pod koniec książki znajdziemy wiele cudownych przepisów na wyleczenie ze zwykłych jak i paskudnych dolegliwości.
Listy wysłane do Profesora i przytoczone w tej książce świadczą o tym jak dobrym jest on człowiekem i lekarzem.Czyni rzeczy niemożliwe ;-)
Nigdy nie spotkałam takiego kompedium wiedzy ....o duszy ludzkiej, o śmierci, o naszym miejscu we wszechświecie , o zdrowym odżywianiu, o zdrowym stylu życia (mamy super zestaw ćwiczeń ! ), o stosunkach między małżonkami, o leczeniu i uleczaniu ....książka, której nie odłożyłam na półkę gdyż chcę spisać dla swoich bliskich np.100...

Rixiu | 2013-11-09
Na półkach: Przeczytane, Health