Lecznicza głodówka

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
zdrowie, medycyna

Książka przedstawia głodówkę jako jedną z niekonwencjonalnych metod leczniczych pozwalających zwalczyć wiele chorób. Autor przedstawił teorię głodówki, zaznaczył kto może skorzystać z takiej terapii a także przedstawił jej dokładny przebieg oraz najczęstsze błędy.

Sicurano_Gulleborga | 2016-09-02
Na półkach: Przeczytane, Wegetarianizm

Pierwsze wrażenie, że nie jest to lektura dla początkujących. Autor często odwołuje się do pojęć niewyjaśnionych w książce, co rzutuje na odbiór tekstu. Poza tym często w trakcie czytania miałem wrażenie, że czytam słowa osoby, która nie do końca wie o czym pisze, zwłaszcza że sam nie wygląda na okaz zdrowia, co powinno być wizytówką osób propagujących zdrowie. Dlatego powątpiewałem w jakość przedstawionej w "Leczniczej głodówce" wiedzy.
Mimo to, przez wzgląd na swoje zainteresowania nie skreśliłem autora. Sięgnąłem po inne dzieła.

Piotr Fras | 2010-08-05
Przeczytana: 2008 rok

To nie jest poradnik dla chrześcijańskiego czytelnika. Autor przemyca treści New Age i wprowadza w świat pogańskich pojęć i Bogów

Miraster | 2015-11-20

Przydała się, żeby wiedzieć co i jak prawidłowo robić - napewno :D

racjona | 2016-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2016

Ciekawe, obszerne, raczej wyczerpujące źródło wiedzy o terapii głodówką. Dużo przykładów zarówno z życia pacjentów, jak i relacja z kilkunastu głodówek przeprowadzanych przez samego autora. Polecam zainteresowanym własnym zdrowiem.

masza | 2014-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2014

Głodówce mówię tak, tej książce - nie. Zawiera niekatolickie treści, co dla mnie jest nie do przejścia. Aczkolwiek temat głodówek będę drążyć :)

Rixiu | 2012-05-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Health
Przeczytana: 04 stycznia 2013

Naprawdę dobra i przekazująca dużo treści.

| 2016-01-13

Super