Woda utleniona na straży zdrowia

Okładka książki Woda utleniona na straży zdrowia Nieumywakin Ivan
Okładka książki Woda utleniona na straży zdrowia
Nieumywakin Ivan Wydawnictwo: Hartigrama zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Hartigrama
2008-01-01
2008-01-01

Przeczytałam kilka razy, zakreślając ołówkiem i próbując całość ułożyć w składną układnakę w mojej głowie (moco się posiłkując przy tym wikipedią),ale się nie udało. Jest napisana albo zbyt niezrozumiale, albo są w niej jakieś sprzeczności. To powoduje, że nie mogę mieć pełnego zaufania do prezentowanych terapii. Wierzę jednka, że prezentowanae doświadczenia ludzi są autentyczne i jeśli ktoś ma ochotę można na sobie niektóre rzeczy potestować. Ksiązka mówi jak to robić zewnętrzenie i wewnetrznie. Myślę, że zdwnetrznie można spokojnie według niej postępować. Co do wewnętrznego stosowania, to podobno są kliniki np. w USA które się w takich zabiegach specjalizują, ale pewnie nigdy się z tym nie zetknę osobiście.

Nie jestem pewna, czy to co autor przedstawił to 100% prawdy. Jego argumenty były bardzo przekonywujące, ale niektóre doprowadzały mnie do śmiechu (np. o piciu najzdrowszej wody, którą kilka razy powinno się zamrażać). Sam autor ma ciekawe teorie dotyczące wielu innych kwestii, które wg mnie obniżają jego pozycję jako naukowca, np o telegonii (polecam jego wykłady na yt)

Książka bardzo ciekawa,chociaż na początku będzie trochę trudno,ale proszę się tym nie zrażać.Trudność owa polega na wywodach naukowych z fizyki i chemii które nie dla każdego są do końca zrozumiałe-dla mnie również ale przebrnęłam przez ten rozdział i dalej było już tylko bardzo ciekawie.POLECAM.

Książka wybitnego człowieka, który jest w Rosji autorytetem w dziedzinie tzw.medycyny ludowej.Jest doktorem nauk medycznych, profesorem z 40 letnim stażem.Myślę, że jest autorytetem głównie dlatego, iż pomaga ludziom, którym medycyna akademicka już nie była w stanie pomóc.
Dla mnie to książka- absolutne wydarzenie i odkrycie ! Autor opisuje dlaczego nasz organizm choruje, jak działają komórki i poszczególne organy, które stanowią całość jednak dzisiejsza medycyna o tym zapomina.Opisuje niesamowite działanie nadtlenku wodoru ( czyli wody utlenionej),która jak wielokrotnie dowiedziono ma niezwykłe działanie uzdrawiające.Jest środkiem zbyt tanim i łatwo dostępnym i z tegoż prostego powodu ( brak zarobku dla koncernów farmaceutycznych) nie leczy się nią ...lecz lekami, chemią , która lecząc jedno przy okazji wyniszcza drugie.Iwan Nieumywakin, podobnie jak Pan Jerzy Zięba ( autor " Ukrytych terapii" otworzył mi oczy na dzisiejszą medycynę i podejście lekarzy do pacjentów.Wierzę w każde słowo napisane w tej książce.Człowiek ten wyleczył i leczy ludzi, których listy- relacje z przebiegu leczenia można przeczytać w tej książce.Każda kwestia jest mądrze wyjaśniona, dlaczego dzieje się tak a nie inaczej z punktu widzenia fizjologii organizmu ludzkiego.
Chwała temu człowiekowi i jemu podobnym, którzy krzewią wspaniałą wiedzę o naszym organizmie.Nie przeczytacie tego w kolorowych pismach ani w internecie np. na forach poświęconych leczeniu różnych schorzeń.Znajdziecie za to w tej genialnej, niewielkiej książce. Po jej przeczytaniu zaczynam leczenie zatok, na które jest łatwy sposób...dość już sterydów, antybiotyków itd.Święcie wierzę, że dzięki tej książce nauczę się w przyszłości wielokrotnie wyleczyć bez interwencji "lekarzy" i leków.
Polecam wszystkim, którzy na coś chorują (przewlekle)lub są po jakiejś chorobie (udar, zawał itp.)...naprawdę można w łatwy sposób samemu sobie pomóc, potrzeba tylko wytrwałości, chęci ..no i oczywiście wiedzy.
Lektura obowiązkowa w domowej biblioteczce.Jestem w trakcie zakupów kolejnych pozycji tego autora tj: " Endoekologia zdrowia" oraz " Sól" , napisał też jakąś o wodzie o czym wspomina w tej o wodzie utlenionej.

Jeśli zauważasz że leki na niewiele się zdają- przeczytaj tę książkę.

Jeśli zauważasz że leki na niewiele się zdają- przeczytaj tę książkę.

Mam mieszane uczucia dot. tej książki. +/-

Mam mieszane uczucia dot. tej książki. +/-

Mam w domu baniak wody utlenionej i zacznę stosować.

Mam w domu baniak wody utlenionej i zacznę stosować.

Polecam tę książkę. Już zanim ją przeczytałam wiedziałam co nie co na temat wody utlenionej. Po przeczytaniu wprowadziłam w życie. Jest moc. Ksiażka super

• Zdrowie
  • Poradniki