Woda utleniona na straży zdrowia

Nieumywakin Ivan Wydawnictwo: Hartigrama zdrowie, medycyna
Hartigrama
zdrowie, medycyna
2008-01-01

Przeczytałam kilka razy, zakreślając ołówkiem i próbując całość ułożyć w składną układnakę w mojej głowie (moco się posiłkując przy tym wikipedią), ale się nie udało. Jest napisana albo zbyt niezrozumiale, albo są w niej jakieś sprzeczności. To powoduje, że nie mogę mieć pełnego zaufania do prezentowanych terapii. Wierzę jednka, że prezentowanae doświadczenia ludzi są...

Nie jestem pewna, czy to co autor przedstawił to 100% prawdy. Jego argumenty były bardzo przekonywujące, ale niektóre doprowadzały mnie do śmiechu (np. o piciu najzdrowszej wody, którą kilka razy powinno się zamrażać). Sam autor ma ciekawe teorie dotyczące wielu innych kwestii, które wg mnie obniżają jego pozycję jako naukowca, np o telegonii (polecam jego wykłady na yt)

Mam mieszane uczucia dot. tej książki. +/-

Książka bardzo ciekawa,chociaż na początku będzie trochę trudno,ale proszę się tym nie zrażać.Trudność owa polega na wywodach naukowych z fizyki i chemii które nie dla każdego są do końca zrozumiałe-dla mnie również ale przebrnęłam przez ten rozdział i dalej było już tylko bardzo ciekawie.POLECAM.

Jeśli zauważasz że leki na niewiele się zdają- przeczytaj tę książkę.

Super

Książka wybitnego człowieka, który jest w Rosji autorytetem w dziedzinie tzw.medycyny ludowej.Jest doktorem nauk medycznych, profesorem z 40 letnim stażem.Myślę, że jest autorytetem głównie dlatego, iż pomaga ludziom, którym medycyna akademicka już nie była w stanie pomóc.
Dla mnie to książka- absolutne wydarzenie i odkrycie ! Autor opisuje dlaczego nasz organizm choruje,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Zdrowie