Terapia Doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych

Okładka książki Terapia Doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych Charlotte Gerson
Charlotte Gerson Wydawnictwo: Vichara zdrowie, medycyna
2008 str. 33 godz. 28 min.
zdrowie, medycyna
2008
978-83-927678-0-0
Jacek Dybczak
surowa dieta leczenie raka

Zmieniła moje poglądy na temat dbania o siebie. Młody człowiek nie przywiązuje do tego wagi co je co robi. Teraz bardziej uważam na to co daję moim dzieciom i co wybieram dla siebie. Warto wiedzieć co może mieć wpływ na nasze życie i nie bagatelizować tego jeżeli chcemy żyć długo zdrowo i możliwie jak najbardziej ciekawie. Polecam.

Polecam bardziej niż CUD TERAPII DOKTORA GERSONA. Oczywiście można mieć obie, ale ta jest bardziej uporządkowana, uaktualniona, jakaś taka bardziej pozbierana. No i zdjęcie Szarlotki na okładce ;)

Książka może nie jest najlepiej napisaną, polecałabym bardziej uzupełnienie tej lektury o film o diecie Gersona.
Ciężko mi cokolwiek napisać, bo nie wiem czy oceniam książkę czy dietę. Ale chyba ocenię dietę, może komuś pomoże.;)
Nie będę się wgłębiać w jakieś osobiste kwestie, bo nie w tym rzecz, ale dzięki stosowaniu się do tej diety mój narzeczony wyleczył się z problemów ze stawami. Pozbył się też prawdopodobnie jakichś pasożytów, bo nareszcie zaczął tyć.
Druga sprawa, że od kilku lat nie miałam w ustach ani antybiotyku ani nawet głupiego Fervexu. Anginę jestem w stanie wyleczyć w ciągu 2 dni.
Samopoczucie jest również lepsze.
Osoby z mojego otoczenia próbują upierać się do swoich racji, że to tylko komercja, ale nie zdają sobie sprawy, że całe Stany Zjednoczone nie mogą zachwalać tej diety przez napędzany przemysł farmaceutyczny. Witamina B17 jest powszechnie zakazana (pewnie dlatego, że pomaga),więc polecenie kliniki czy diety p. Gerson byłoby wielką stratą pieniężną dla praktycznie połowy świata.
Nie będę sobą, gdy nie powiem, mimo, że jest to bardzo osobiste, że w mojej najbliższej rodzinie jedzenie pestek, w których witamina ta jest obecna, poprawiło stan zdrowotny o jakieś 40% jak do tej pory.
Jeżeli ktoś chce wierzyć lub nie tylko na podstawie badań, książki czy opinii, bez spróbowania tego na własnej skórze - zawsze mówię, że nie ma argumentów. Bo nie ma. Książkę tą w całości trzeba wdrożyć w życie, żeby sprawdzić czy jest coś warta. A jest.

Książka nie tyle zła, co zwyczajnie szkodliwa. Daje fałszywą nadzieję, a kliniki "leczące" metodą Gersona to perfidne żerowanie na nieszczęściu ludzi i prawdziwości stwierdzenia, że tonący brzytwy się chwyta.
Dla łudzących się: przeprowadzano badania naukowe (rzetelne, w odróżnieniu od tych "badań" Gersona i jego sympatyków) I co się okazało?
Polecam poszukać w sprawdzonych źródłach. Na przykład tu:
Chorzy na raka trzustki "leczący się" wg. Gersona żyli trzy razy krócej niż ci, którzy stosowali chemioterapię gemcytabiną i mieli zdecydowanie gorszą jakość życia.
Takich przykładów jest więcej, poszukajcie sobie na Pubmedzie.

Polecam poszukać w...

Warto.

Warto.

Super książka dająca nadzieję na odzyskanie zdrowia nawet w tak ciężkim przypadku jakim jest rak. Polecam lekturę także zdrowym, aby mogli propagować metodę Dr. Gersona wśród chorych i ich bliskich, którzy już stracili nadzieję na wyleczenie.

• Zdrowie
  • Zdrowie
  • Naturalnie
  • Popularnonaukowe
  • Zdrowie/medycyna
  • POSIADAM

Dodaj cytat z książki Terapia Doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych