Niezwykła propozycja

Wydawnictwo: Harlequin
Peachy's proposal
kłopoty, propozycja, uczucie, kochanek
Avadoro

Kiedy Lucien Devereaux podniósł wsuniętą pod drzwi kopertę z zaproszeniem, zrozumiał, że prawdziwe kłopoty dopiero się zaczną. Do tej pory to on uwodził kobiety i dyktował warunki romansu, a tu nagle młoda, atrakcyjna dziewczyna zaproponowała mu, by został jej pierwszym kochankiem.

Wiedział, że nie wolno mu ulec tej kuszącej propozycji...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

Natusia8900 | 2014-03-20
Przeczytana: 20 marca 2014

Strasznie nudna książka. Irytujące dialogi między bohaterami, denerwujący sąsiedzi głównych bohaterów, którzy wtrącali się w nie swoje sprawy i aż nie możliwe było to ile razy potrafili zepsuć innym plany.
Nie polecam tej książki. Przebrnęłam przez nią absolutnie bez entuzjazmu, a wręcz się przy niej nudziłam i nie mogłam doczekać się końca.
A jeśli o koniec chodzi to też bez jakichkolwiek rewelacji.
Opis książki był obiecujący, a sama jej treść niestety słabiutko wypadła jak dla mnie.