I żyli długo i szczęśliwie

Tłumaczenie: Helena Kamińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Resolved to (re)marry
dona

Pobrali sie z wielkiej miłości. Przyrzekli sobie, że będą żyć razem długo i szczęśliwie. Tuż przed pierwszą rocznicą ślubu Lucy przyłapała męża na zdradzie. Nie chciała go potem więcej znać. Rozwiedli się i rozstali na na zawsze. Dziesięć lat później spotkali się przypadkiem w sylwestrowy wieczór. Wspólnie przeżyli dramatyczne chwile, mieli też okazję nareszcie ze sobą szczerze porozmawiać. Czy pomoże im to wyjaśnić, co naprawdę się kiedyś wydarzyło? Czy Lucy będzie umiała wybaczyć?

źródło opisu: Harlequin, 1998

źródło okładki: Harlequin Enterprises