Iskierki

Tłumaczenie: Aleksandra Mochocka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Sparks
lekarz, szpital, pożar, miłość, uczucia
dona

Febe jest lekarzem psychiatrą. Chcąc zacząć nowe życie, przyjechała do Atlanty, gdzie dostała posadę w jednym ze szpitali. Pewnego dnia, gdy wracała do domu po pracy, zobaczyła na swojej ulicy wielki pożar. Po chwili dotarło do niej, że płonie jej dom, z całym dobytkiem, ze wszystkimi pamiątkami. Szok był tak silny, że Febe straciła przytomność. Z pomocą przychodzi jej Jackson, strażak biorący udział w akcji gaszenia pożaru.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Harlequin Enterprises