Joga. Źródło harmonii i energii życiowej

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
poradniki

W pośpiechu codzienności zapominamy często o ścisłej zależności między duchem i ciałem. Łącząc odprężającą medytację z ćwiczeniami fizycznymi, joga próbuje odbudować równowagę między kondycją fizyczną i umysłową człowieka. Niniejsza książka posłuży nam jako podręcznik i pomoże praktykować jogę w domu. Proponuje szereg wprowadzających ćwiczeń oddechu oraz Pozdrowienie Słońca i inne ćwiczenia fizyczne, z których można zestawiać kompletne programy ćwiczeń. Każdy nasz ruch powinien odbywać się w harmonii z własnym oddechem i osobowością – z korzyścią dla zdrowia i odprężenia, urody i dobrego samopoczucia.

kaska91 | 2011-11-16
sveah | 2012-12-30
Na półkach: Spirit, Przeczytane, Posiadam
Livi | 2012-07-31
Lady_B | 2011-10-24
Na półkach: Chcę przeczytać, Jak...??
agnieszqa | 2011-10-05