W cieniu tęczy, w szepcie gwiazd

Wydawnictwo: Novae Res
literatura piękna
Kamila

Oderwij się od codziennego zabiegania i przenieś w miejsce spokojne, pełne radości i magicznej aury, gdzie wraz z główną bohaterką będziesz uczestniczyć w obserwowaniu i odkrywaniu tajemnic natury. W cieniu tęczy, w szepcie gwiazd to pełna ciepła opowieść o małżeństwie, które rezygnuje z wygód życia w mieście i przenosi się na wieś. Losy bohaterów pokazują, jak ważne w życiu są miłość i...

W cieniu tęczy, w szepcie gwiazd to pełna ciepła opowieść o małżeństwie, które rezygnuje z wygód życia w mieście i przenosi się na wieś. Losy bohaterów pokazują, jak ważne w życiu są miłość i wzajemne wsparcie, które pozwalają na przezwyciężenie zarówno codziennych trudności, jak i poważnych życiowych zawirowań.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2012

źródło okładki: www.zaczytani.pl

malineczka74 | 2012-10-29
Przeczytana: 29 października 2012

Uroki wiejskiego życia

Jest teraz taki trend, można powiedzieć moda na porzucanie miejskiego zgiełku, hałasu i osiedlanie się na wsi. Wielu mieszczuchów kupuje oddalone od miejskich aglomeracji domki do remontu i przenosi się w podmiejskie okolice. Chce zaznać ciszy i spokoju, życia bliżej natury, obcowania z przyrodą. To marzenie także i moje, dlatego też zainteresowała mnie powieść autorstwa Konończuk o bardzo romantycznym i wręcz uroczym tytule. Zwyczajna rodzina mama, tata i syn w wieku przedszkolnym realizują swoje marzenie o zamieszkaniu na wsi. Kupują domek, mający już troszkę lat położony nieco na uboczu wsi. Remontują go i wreszcie wczesną wiosną następuje przeprowadzka. Konieczne są jeszcze drobne prace, ale rodzina nareszcie może delektować się wiejskim spokojem. Chcecie wiedzieć jak wyglądał ich pierwszy rok z dala od miasta? Jakie zmiany spowodowała przeprowadzka?
Gorąco, naprawdę gorąco zachęcam do sięgnięcia po tę wprawdzie niewielką objętościowo, ale jakże...