Łatwe usuwanie plam

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

zaskakujące, superskuteczne sposoby na 40 najbardziej uporczywych plam!* wszystko o naturalnych i chemicznych odplamiaczach* usuwanie plam z ubrań, tapicerki i dywanów* walka z plamami świeżymi i zastarzałymi Czy wiesz, że cytryna i żółtko to doskonałe odplamiaczea Nie udało Ci się usunąć z koszuli plamy ze szminki, oleju lub winaa A może chcesz się nauczyć dbać o skórzane meble, buty i torebkia Naucz się spierać z odzieży plamy z benzyny, jodyny, sadzy, rdzy lub krwi! Wyczyść obicia mebli tak, by nie pozostał na nich nawet ślad tłuszczu, coca-coli, gumy do żucia lub kakao. Dowiedz się, jaką szczotką czyścić obicia welurowe, a jaką wybrać do skóry ekologicznej. Poznaj tajniki konserwacji i polerowania mebli bejcowanych, dębowych i mahoniowych. Spraw, aby Twój dywan z wełny lub sztucznych włókien znów wyglądał jak nowy.

Joanna Furmańska | 2013-02-13
Na półkach