Jedz, poluj, kochaj

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Cykl: Miłość na kołku (tom 9)
Wydawnictwo: Amber
Eat Prey Love
Sherry

Poszukiwana: żona Warunek: musi kochać dzieci. I jeszcze coś: śmiertelniczkom dziękujemy. Carlos szuka swojej bratniej duszy, kobiety, która pokocha sieroty, którymi niedawno się zaopiekował. Piękna Caitlyn jest jak promień słońca w ciemności. Nareszcie znalazł idealną kobietę, tylko że… Caitlyn jest śmiertelniczką. Co gorsza, jej ojciec jest szefem agencji zwalczającej nieumarłych. Ale...

Poszukiwana: żona

Warunek: musi kochać dzieci.

I jeszcze coś: śmiertelniczkom dziękujemy.

Caitlyn jest śmiertelniczką. Co gorsza, jej ojciec jest szefem agencji zwalczającej nieumarłych. Ale Caitlyn też czuje, że Carlos jest dla niej stworzony – choć trzeba przyznać, że bywa nieco… zmienny. Nie wiedzą jednak o sobie wszystkiego. I nie przeczuwają, że połączy ich coś więcej niż dzikie niebezpieczeństwo i zwierzęcy magnetyzm…

źródło opisu: www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoamber.pl

Angel676 | 2017-10-18
Na półkach: Biblioteka, Przeczytane
Przeczytana: 18 października 2017

Żałuje, że zaczęłam ten cykl dopiero od dziewiątej części, ale lepsze to niż nic, ponieważ książka bardzo mi się podobała. Lektura mijała szybko podczas jazdy autobusem i zdarzyło mi się uśmiechać, gdy Carlos kłócił się z Caitlyn. Będę musiała przeczytać pozostałe tomy i mam nadzieję, że spodobają mi się równie mocno jak ten. Książka jest idealna na deszczowy wieczór, gdy czujesz, że twój humor zanika.

Stasia | 2013-10-26
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 21 października 2013

Kolejna rutyna. Nie mogę przestać myśleć, że wszystkie książki z tej serii są niemal identyczne. Nie lubię już stylu pani Sparks. Z każdą książką nabieram do jej twórczości coraz większego zniechęcenia.

Jestem już przekonana, że długo zajmie zanim odważę się sięgnąć po nie znowu. Jedna część napisana takim sposobem jeszcze przejdzie bez znudzenia... jednak cała sago to już przesada!

Neva | 2014-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2014

Jakiś czas temu pochłonęłam kilka wcześniejszych książek tej serii. Chociaż wszystkie opierają się na bardzo podobnym schemacie, czytałam je z przyjemnością.
"Jedz,poluj,kochaj" jest pozycją tak wciągającą,że nawet nie wiem gdzie uciekł mi dzień. Książki Kerrelyn Sparks mają to do siebie, że gdy zaczniesz to nie możesz przestać.
Historia przystojnego panterołaka, niedoszłego geja, oraz młodszej siostry głównej bohaterki pierwszej książki z serii jest przezabawna. Przesycona emocjami, flirtem i...w końcu świetnym seksem. Nie brakuje w niej też przygody, nowych, ciekawych miejsc, oraz złoczyńców. A co ważne mamy też nowych bohaterów, którzy dołączyli do drużyny pozytywnych, nieśmiertelnych przystojniaków.
Z czystym sumieniem mogę polecić tą książkę nie tylko miłośnikom wampirów, ale także tym, którzy lubią dobry romans i przygodę. :)

zabielka | 2014-10-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 20 września 2014

Książki z serii "miłość na kołku" są powieściami od których nie należy dużo wymagać i z takim oto podejściem zaczęłam je czytać, Dlatego też nie dam niższej oceny.
Carlos, hm,,, przyjemny przystojny i gorący. ech :) cóż więcej trzeba dodać?

Asiul | 2014-04-13
Przeczytana: 11 kwietnia 2014

Uwielbiam!!
To moja pierwsza książka z tej serii. Pewnie powinnam zacząć od początku, ale skoro ona wpadła w moje ręce pomyślałam- dlaczego nie.
Na początku podeszłam do niej sceptycznie i wręcz zastanawiałam się czy nie rzucić jej w kąt, bo to przecież takie niepoważne. Jednak z każdą stroną coraz bardziej podobał mi się ten żart, bo inaczej tego nie potrafię nazwać. Dialogi- bomba, totalnie mnie rozbawiały, po zakończeniu zasmuciłam się, że to już - tak szybciutko wchłonęłam.
Oglądam serial Supernatural i wiem, że dzięki niemu nie wydawało mi się to aż takie dziwne:)
Kilka razy siedząc zastanawiałam się, czy aby na pewno mając 23 lata powinnam czytać taką wydawałoby się dziecinną książkę (nie zważając na sceny erotyczne), ale nie mogłam jej odłożyć, po prostu nie mogłam :) Polecam dla poprawy humoru i oczywiście proponuję podejść do niej jak do lekkiej, lektury i nie nastawiać się na cuda:)

9 część serii "miłość na kołku" opowiada o losach Carlosa przedstawiciela wymierajacej rasy panterolakow. Szuka on przedstawicielki swojego gatunku zeby stala sie ona matka dla jego przybranych dzieci i pomogla mu przedłużyć gatunek. Nie wi że miłość ma tuż przed nosem.

emi_g | 2013-07-12
Na półkach: Przeczytane, Mam w pdf-ie, 2013
Przeczytana: lipiec 2013

Świetna:)!!! Ubawiłam się...główna bohaterka bardzo zadziorna i konkretna...Coraz to nowe postacie zmiennokształtne...polecam gorąco!!!

"- To prawda. Ale zawsze uważałem, że prawdziwy bohater powinien umieć ocalić księżniczkę bez padania trupem."

Kasia | 2012-10-21
Przeczytana: wrzesień 2012

Dużo śmiechu :)

majek | 2016-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2016

Rewelacja! Po tej historii jeszcze długo będę miała książkowego kaca. W końcu to ONA uganiała się za NIM, a co się przy tym uśmiałam - to wiem tylko ja, pół autobusu i sąsiedzi. Praktyczne ta powieść "made my day", odpędzając wszystkie ciemne chmury z mojej głowy.
Jak dobrze, że miss Sparks popełniła jeszcze kilka podobnych utworów. Jedne są słabsze, inne lepsze. Zdecydowanie jednak "Jedz, poluj, kochaj" wygrywa wyścig. W końcu wąpierzy trochę mniej, za to więcej innych.. kociaków, dokładniej panter i tygrysów. Denerwujące było jedynie to, że autorka zdołała uśmiercić Carlosa trzy razy, zanim dała mu spokój. Zupełnie nie rozumiem jej podejścia. Przecież Brazylijczyk jest jedną z barwniejszych postaci w tej serii. Zwłaszcza w różowych slipkach z cekinami :P.

Ćwiek