Jedz, poluj, kochaj

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Cykl: Miłość na kołku (tom 9)
Wydawnictwo: Amber
Eat Prey Love
Sherry

Poszukiwana: żona Warunek: musi kochać dzieci. I jeszcze coś: śmiertelniczkom dziękujemy. Carlos szuka swojej bratniej duszy, kobiety, która pokocha sieroty, którymi niedawno się zaopiekował. Piękna Caitlyn jest jak promień słońca w ciemności. Nareszcie znalazł idealną kobietę, tylko że… Caitlyn jest śmiertelniczką. Co gorsza, jej ojciec jest szefem agencji zwalczającej nieumarłych. Ale...

Poszukiwana: żona

Warunek: musi kochać dzieci.

I jeszcze coś: śmiertelniczkom dziękujemy.

Caitlyn jest śmiertelniczką. Co gorsza, jej ojciec jest szefem agencji zwalczającej nieumarłych. Ale Caitlyn też czuje, że Carlos jest dla niej stworzony – choć trzeba przyznać, że bywa nieco… zmienny. Nie wiedzą jednak o sobie wszystkiego. I nie przeczuwają, że połączy ich coś więcej niż dzikie niebezpieczeństwo i zwierzęcy magnetyzm…

źródło opisu: www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoamber.pl

Kolejna fantastyczna książka Kerrelyn Sparks. Co prawda poprzednie części lepsze. Jednak ta część również mnie zachwyciła. Tym razem głównym bohaterem książki jest zmiennokształtny panterolak Carlos, przyjaciel Toni ,a kobieta która skrada mu serce to Caitlin Whealen ,młodsza siostra Shanny. W sumie Cait polubiłam bardziej niż Shanne. Była bardziej pewna siebie, zaradna i lepiej pogodziła się z tą całą prawda o istnieniu wampirów i zmiennokształtnych. I w sumie podobało mi się że, walczyła o swoją miłość. W tej części jest więcej humoru, a mniej scen erotycznych. Które jednak pojawiają się, ale że smakiem i wyczuciem. Jak to u Kerrelyn. Carlos jest świetny, chociaż nie jest moim ulubieńcem.
Kłótnie bohaterów bezcenne.

Co prawda książka nie jest najlepsza częścią serii, ale jedna z lepszych. Chociaż moje ulubione pary to Darcy i Austin, Lara i Jack, Emma i Angus, Ian i Toni i Heather i Jean -Luc, to Carlosa i Kaitlin również pokochałam, jak każda parę.
Cóż, książka...

ola_laczynska | 2018-07-15

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

Angel676 | 2017-10-18
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka
Przeczytana: 18 października 2017

Żałuje, że zaczęłam ten cykl dopiero od dziewiątej części, ale lepsze to niż nic, ponieważ książka bardzo mi się podobała. Lektura mijała szybko podczas jazdy autobusem i zdarzyło mi się uśmiechać, gdy Carlos kłócił się z Caitlyn. Będę musiała przeczytać pozostałe tomy i mam nadzieję, że spodobają mi się równie mocno jak ten. Książka jest idealna na deszczowy wieczór, gdy czujesz, że twój humor zanika.

Kara77 | 2017-09-02
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2017
Przeczytana: 14 sierpnia 2017

Jedz, poluj, kochaj.
Caitlyn nie może doczekać się ujrzenia swej siostry, Shanny, po tylu latach rozłąki. Nawet nie wiedziała, że Shanna wyszła za mąż i ma dzieci.
Lecz Cait nie wie, że dała wciągnąć się w nowy świat. Wampiry? Zmiennokształtni?
Chociaż dziewczyna ma niezwykły dar, nadal nie może w to wszystko uwierzyć. Nie dosyć, ze istoty żywcem wyjęte z książek naprawdę istnieją to jeszcze dostała u nich prace. Albowiem Cait może porozumieć się w każdym języku świata. Dziewczyna chciała już uciec z tego nowego świata, gdy zobaczyła jego...
Carlos musi odnowić swój gatunek. Panterołaki już prawie wyginęły. Został tylko on i jego adoptowane dzieci. Chłopak musi po raz kolejny udać się w podróż, by odszukać innych. Jeśli w ogóle istnieją.
Wtedy jego oczy natrafiają na nią. Cait jest jak promień słońca w mrocznej przeszłości Carlosa. Lecz jest jeden problem. Cait jest śmiertelniczką.
Ale czy nadal będzie mu to przeszkadzało, gdy pozna ją bliżej i wybierze się z nią na daleką podróż?

Paulina | 2017-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2017

Muszę to napisać. CHCĘ WIĘCEJ! Książka jest świetna!

książek: 2019
Efemeryda | 2017-07-15

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym będą przygody kolejnej postaci drugoplanowej i tak to leci niczym doskonałe perpetuum mobile.
Moim ulubieńcem pozostaje Angus, troszczący się o rodowe klejnoty.

książek: 2083
CzytamNaOkrągło | 2017-05-01
Przeczytana: 03 maja 2014

Świat wampirów, intryg, romansów i ... jedzenia ;) Polecam.

9 część serii "miłość na kołku" opowiada o losach Carlosa przedstawiciela wymierajacej rasy panterolakow. Szuka on przedstawicielki swojego gatunku zeby stala sie ona matka dla jego przybranych dzieci i pomogla mu przedłużyć gatunek. Nie wi że miłość ma tuż przed nosem.

Han | 2016-09-28

Paranormalne romansidło. To powinno wyjaśniać wszystko ale nie ilość punktów.
Nie wiem jak opisać tę książkę. Powinna mnie irytować (nie przepadam za romansidłami) ale jakoś tak, wciągnęła. Może z uwagi na dialogi a może rozwijającą się akcją. Nie wiem.
W biblioteczce nie będzie stała, ale co się uśmiałam to moje.