Ogród japoński

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Ogród japoński. Elementy i zasady kompozycji Czy wiesz: co sprawia, że ogród wygląda jak japońskia jakie rodzime rośliny nadają się do ogrodu w stylu japońskima jak rozmieścić kamienie i rośliny, aby uzyskać japoński charakter ogroduaJeśli podobają Ci się ogrody w stylu japońskim, jeśli chcesz wprowadzićcharakterystyczne dla tego stylu elementy do swojego ogrodu a poznajzasady i przykłady zastosowania japońskiej sztuki ogrodniczej w praktyce.Wielowiekowe doświadczenie japońskich ogrodników ma uniwersalny charakteri daje się z powodzeniem wykorzystać do zakomponowania ogrodu w polskich warunkach. Książka podpowie Ci, jak stworzyć przydomowy ogród w stylu japońskim, wykorzystując dostępne materiały i rośliny dobrze znoszące nasze warunki klimatyczne.Obejrzyj, przeczytaj i zdecyduj, jakie elementy ogrodu w stylu japońskim podobają Ci się najbardziej. z tą książką stworzysz modny i trwały japoński ogród Twoich marzeń.Wszystkie elementy pokazane są na zdjęciach i rysunkach poglądowych.

Szara | 2013-07-19
Przeczytana: 2010 rok