Chocky

Wydawnictwo: GEA
Chocky
8390120216
Wkp

Chłopiec imieniem Matthew pewnego dnia, ku zaniepokojeniu jego ojca (narratora tej historii) okazuje się mieć wymyśloną przyjaciółkę, tytułową Chocky. Jest w tej sprawie jednak coś niepokojącego, bo wszystko wskazyje na to, że Chocky istnieje naprawdę...

źródło opisu: Własne

źródło okładki: www.conrada11.pl

Witoldo | 2013-07-04

Jedna z najlepszych książek SF dla młodzieży, jednego z najlepszych autorów SF. Równie ciekawa i zajmująca jak "Dzień tryfidów" tegoż autora.

Muflon | 2012-11-04

Szybka, lekkostrawna, lektura. Młodzieżowe science-fiction, z płytkim moralizowaniem na koniec. Ta sama kategoria co nasz Andrzej Trepka, tylko jakoś dwie klasy niżej od jednego z najbardziej niedocenianych autorów w naszym kraju.

Wkp | 2012-04-20

Wspaniała, lekko napisana książka, którą czyta się jednym tchem i z wypiekami na twarzy. Klimatyczna i optymistyczna historia sf, która spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Po prostu super.