Chocky

John Wyndham Wydawnictwo: GEA Seria: Science Fiction [GEA] fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
8390120216
Andrzej Sawicki
Science Fiction [GEA]
Andrzej Sawicki Science Fiction

Dobra książka dla dorosłych i młodzieży. Brakowało mi tylko więcej informacji o planecie, z której pochodziła tytułowa Chocky m.in. obyczaje, pochodzenie, różnorodność... Lekka i przyjemna lektura

Jedna z najlepszych książek SF dla młodzieży, jednego z najlepszych autorów SF. Równie ciekawa i zajmująca jak "Dzień tryfidów" tegoż autora.

Szybka, lekkostrawna, lektura. Młodzieżowe science-fiction, z płytkim moralizowaniem na koniec. Ta sama kategoria co nasz Andrzej Trepka, tylko jakoś dwie klasy niżej od jednego z najbardziej niedocenianych autorów w naszym kraju.

Wspaniała, lekko napisana książka, którą czyta się jednym tchem i z wypiekami na twarzy. Klimatyczna i optymistyczna historia sf, która spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Po prostu super.

Dyskusje