Życie człowieka

-Miłość i ubóstwo
- Bal u człowieka
- Nieszczęście człowieka
-Śmierć człowieka.

Opisane jest całe życie człowieka, któremu na imię Człowiek. Towarzyszmy mu od narodzin do śmierci. W każdej scenie z życia obecny jest również tajemniczy On - który z płonącą świecą jest metaforą życia.

źródło opisu: Opis autorski

Justyna | 2016-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Widzimy życie Człowieka od narodzin do śmierci, w pełnej krasie. Pełne szczęścia i smutku, radości i niepowodzeń, ubóstwa i bogactwa... Razem z narodzinami pojawia się On - Ktoś w Szarym - metafora życia, losu, Boga i Szatana. Los jest przewrotny, "raz na wozie, raz pod wozem", obserwujemy wzloty i upadki Człowieka, który jest zależny od swego losu, przeznaczenia. Historia wzięta z życia, idealna do refleksji. Bardzo szybko możemy wspiąć się na szczyt, ale równie szybko możemy z niego spaść. Świetny dramat... POLECAM!

jossie | 2012-03-20
Przeczytana: 20 marca 2012

Niesamowita refleksja nad życiem, opowiadająca o szczęściu i smutku, o wzlotach i upadkach i o tym jaką rolę w tym wszystkim, w swoim życiu odgrywa człowiek.

Agnieszka | 2017-03-30
Panda | 2017-03-28