Małżeństwo za karę

Tłumaczenie: Anna Wojtaszczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Sprzed Lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
The pretender
dona

Lady Elizabeth, najstarsza z pięciu córek księcia Sudeleigh, w tajemnicy przed wszystkimi pisuje do prasy artykuły o równych prawach dla kobiet. Dowiedziawszy się o tym, przywiązany do tradycji oburzony książę postanawia jak najszybciej wydać niepokorną dziewczynę za wybranego przez siebie kandydata. Odpowiedni mąż z pewnością pokaże Elizabeth, gdzie jest miejsce żony, i wyleczy ją z nierealnych mrzonek. Elizabeth nie zamierza jednak podporządkować się woli ojca. Ponad małżeństwo za karę stawia związek z wybranym przez siebie szkockim zagrodnikiem. Czy jednak angielska arystokratka, przyzwyczajona do wygodnego życia, w pełni zdaje sobie sprawę z konsekwencji tej decyzji?

źródło opisu: Pol-Nordica, 2004

źródło okładki: Pol-Nordica

Kasia W-ka | 2012-10-24
Przeczytana: 24 października 2012

Super!!! Szkoda, że nie przetłumaczono więcej książek tej autorki. Naprawdę bardzo ciekawe opowieść o Szkotach, ciągle trzymająca w napięciu. Polecam nie tylko milośniczkom romansów.

jol | 2016-01-07

Całkiem niezły romans historyczny, perypetie Elizabeth przedstawione w sposób zabawny i niezwykle wciągający. Tło wydarzeń historycznych ukazane w tej książce, moim zdaniem dodaje jej wartości, dając nam nieco więcej niż zwykły harlequin.

Papaveryna | 2016-09-22
Samsara | 2015-08-17