Księga orgazmu

Wydawnictwo: Muza
poradniki

Księga orgazmu to przewodnik po sztuce ekstatycznego szczytowania. Czytelnicy, którym zależy na intensyfikacji lub pomnożeniu swoich orgazmów, mogą w tej publikacji znaleźć opis technik doprowadzania siebie i partnerki/partnera do wielokrotnych i mocnych orgazmów, a ponadto nauczyć się: a Podniecających pocałunków i pieszczot a Odkrywania czułych miejsc na ciele, których stymulowanie doprowadza do ekstazy a Seksownych zabaw, pobudzających erotyczną wyobraźnię i zmysły a Przeżywania orgazmów o dowolnej porze, wszędzie i tak, jak się tego pragnie!

Michelle | 2014-08-26
Na półkach: Posiadane, Przeczytane

Tak jak w opisie. Jest w niej chyba wszystko, co być powinno w związku z tematem. Książka kierowana jest dla pań, jak i panów, z naciskiem na pań. Daję 9, a nie 10, bo jak dla mnie powinno być tu więcej z książki 'Nowa tantra Prosta i seksowna' tej samej autorki. (Są tam opisane dokładne wskazówki do niektórych ćwiczeń.) Chyba nie mam nic więcej do dodania, jest w niej wszystko to, co napisano w opisie. Jeśli ktoś zakupi te 2 książki, to raczej nic więcej nie będzie mu potrzebne do szczęścia. ;)

Lookanio | 2014-09-23
Mohito_n | 2012-03-27