Sex Biblia dla kobiet

Wydawnictwo: Hachette
poradniki

Sex Biblia dla kobiet to kompletny przewodnik, który pomoże kobiecie zrozumieć swoje ciało, być kochanką doskonałą i czerpać przyjemność z seksu. Świetny seks to nie tylko zbiór różnych pozycji i znajomość technik seksualnych. To przede wszystkim zrozumienie potrzeb swojego ciała, które są różne w różnym wieku i zmieniają się w zależności od tego, na jakim etapie znajduje się twój związek. Susan Crain Bakos, ekspertka od spraw seksu, zabierze cię w podróż po najlepszych sposobach na udany seks. Opanowanie nowych umiejętności pomoże ci osiągnąć całkowitą satysfakcję. Uwaga! Książka tylko dla dorosłych!

źródło opisu: Hachette, 2009

esquilinha | 2017-06-19