Nowa tantra. Prosta i seksowna.

Wydawnictwo: Bellona
seks, tantra, erotyka
poradniki
Mateusz

Susan Crain Bakos korzysta z bogatych zasobów i doświadczeń tantry i neotantry, wydobywając z nich wszystko to, co najlepsze i najbardziej przydatne współczesnym kochankom. Jej nowa tantra została stworzona dla ludzi, którzy chcą podnieść jakość swojego życia seksualnego, koncentrując się na orgazmie i seksie oralnym, a nie na aspekcie duchowym czy mistycznym. Autorka nazwała swoją...

Jej nowa tantra została stworzona dla ludzi, którzy chcą podnieść jakość swojego życia seksualnego, koncentrując się na orgazmie i seksie oralnym, a nie na aspekcie duchowym czy mistycznym. Autorka nazwała swoją koncepcję "tantrą fusion", ponieważ łączy ona techniki tantryczne ze wszystkim tym, co kochankowie uznają za podniecające po to, by seks był gorący, bogaty i przynoszący spełnienie.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5630

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/nokl/big/5630.jpg

W książce prezentowany jest odłam tantry, który skupia w sobie wszystko co z tantry najlepsze, dla żyjącego we współczesnym świecie człowieka. Tantra fusion od prawdziwej tantry różni się tym, że tantra fusion dąży, by stosunek kończył się orgazmem. Jak dla mnie, książka jest o wiele lepsza, niż nie jeden podręcznik o prawdziwej tantrze. Wszystko podane jest jak na dłoni. Nie trzeba się domyślać co autor miał na myśli pisząc 'stań się dotykiem i poczuj rozkwit', tu jest wszystko 'po polsku'. Jest dokładny opis jak np. skupić energię, jak ją przemieszczać, dokładne instrukcje ćwiczeń, zobrazowanie pozycji. Większość informacji jest bardziej przydatna kobietom, chociażby z tego względu, że mężczyźni nie mają problemu z osiągnięciem orgazmu, ale są też informację, które mogą pomóc np. wzmocnić odczucie orgazmu u panów, więc książka przyda się i paniom i panom, z większym naciskiem na panią. Jeśli ktoś żyje dość szybko, ale chce wprowadzić do łóżka więcej 'duchowości, bliskości' i...

Mateusz | 2013-03-02
Przeczytana: 02 marca 2013

Proste w swym języku wprowadzenie w świat tantrycznego seksu. Nie ma tu może rozbudowanych rytuałów, ani całej duchowej otoczki, ale jest to opcja w sam raz dla ludzi zbyt zabieganych na takie "czary". Moim zdaniem to jedna z najlepszych pozycji w tym temacie. Świetny wstęp do dalszych poszukiwań