Niezawodne sposoby osiągania orgazmów

Okładka książki Niezawodne sposoby osiągania orgazmów Bakos Susan Crain
Okładka książki Niezawodne sposoby osiągania orgazmów
Bakos Susan Crain Wydawnictwo: Bellona poradniki
Katarzyna Ciarcińska
orgazm seks poradnik

Można przeczytać.

Można przeczytać.

Bardzo nie lubię książek "reklamówek", w których treści zawiera się lokowanie produktów konkretnych firm. Całą wiedzę merytoryczną z tej książki można by było zawrzeć na 10 stronach bez zbędnego powtarzania się czy lania wody. Technika, którą przedstawia autorka nie jest bardzo odkrywcza i na pewno jest stanowczo mniej skuteczna, a cała książka znacznie mniej merytoryczna w porównaniu do znakomitych technik i wiedzy zawiartej w książkach Mantak'a Chia. Daję 5 na 10, bo prawdopodobnie gdybym czytała ją kilkanaście lat temu, byłaby moim odkryciem roku. ;-)

Na pewno żadnej kobiecie nie zaszkodzi przerobienie takiej lektury, ale stanowczo polecam ją panią, które faktycznie chcą osiągnąć orgazm podczas stosunku, a mają z tym problem. Dla kobiet, które już to potrafią, książka nie będzie oszałamiająca, ale coś nowego na pewno nie zaszkodzi, a tylko pomoże, więc dla zainteresowanych i chcących korzystać z życia będzie warto. Jak wiadomo orgazm znajduje się przede wszystkim w głowie i w ten sposób autorka do tego podchodzi, bardzo trafnie z resztą. Na pewno nie jest to instrukcja obsługi, typu 'umieść palce, na 3 cm od .., pod kątem 80 stopni od ...'. Tutaj metoda opiera się głównie na naszym wyobrażeniu podniecenia. (opis książki idealnie to tłumaczy). No i tak jak w opisie, 'wywodzących się z tradycji tantrycznej'. O wieeele lepiej rozumie się zawartość tej książki, po przeczytaniu 'Nowa tantra Prosta i seksowna' tej samej autorki. Jak na moje, powinno być więcej z tamtej książki, w tej. Szczerze mówiąc to nie wyniosłabym z tej lektury tyle, bez przerobienia tamtej książki.

Podsumowując, metoda ma skuteczność 85%, osobiście uważam, że te 15% kobiet, na które to nie podziałało musiało być bardzo uparte, albo im się nie chciało, lub też nie wierzyły w to co robią. Tak czy inaczej kobiety, które faktycznie mają problem z osiąganiem orgazmów podczas stosunku i są nastawione na 'tak' co do różnych metod i praktyk, będą z książki zadowolone. Kobiety, które mają wyćwiczony orgazm, nie będą pod specjalnym wrażeniem, ale sądzę, że nie będą zawiedzione.

• Sex
  • Seksuologia
  • Seks, Płodność, Związki, Mózg, Psychologia
  • Posiadane
  • Lista 2023
  • Seks
  • Przeczytane w 2021

Dodaj cytat z książki Niezawodne sposoby osiągania orgazmów