zapraszam na naleśniki!

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Niemal każdy z przepisów, które znajdziesz w tej książce, można urozmaicić przez proste dodatki lub modyfikację metody przyrządzania. Dodatek większej ilości jajek i stopionego masła przemieni banalne naleśniki we francuskie crepe. Crepe są większe i cieńsze niż naleśniki, mają delikatniejszą strukturę i wprost rozpływają się w ustach. Natomiast dodatek proszku do pieczenia zmieni naleśniki w gofry. Czyż jest coś prostszego do przygotowania w kuchnia! Naleśniki i gofry można przyrządzać na słodk

kww | 2011-07-15
Aniołeczek | 2011-02-18