Kurs odchudzania. 21 duchowych lekcji, jak utrzymać idealną wagę na zawsze

Okładka książki Kurs odchudzania. 21 duchowych lekcji, jak utrzymać idealną wagę na zawsze Marianne Williamson
Marianne Williamson Wydawnictwo: Illuminatio zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
A course in weight loss. 21 spiritual lessons for surrendering your weight forever
Illuminatio
2012-02-08
2012-02-08
Ischim Odorowicz-Śliwa
otyłość nadwaga odchudzanie

Odwołanie do "siły wyższej" jako metoda na pozbycie się zbędnych kilogramów? Nie dla mnie.

Próbujesz zrzucić zbędne kilogramy, ale efekty końcowe nie satysfakcjonują Cię w stu procentach? Dieta cud, forsujące ćwiczenia, a waga wciąż ta sama? Bestsellerowa autorka Marianne Williamson twierdzi, że kluczem do zgubienia kilku nadprogramowych kilogramów jest duchowość. W swojej publikacji „Kurs odchudzania” odpowiada na pytanie czy pomiędzy duchowością a utratą masy ciała istnieje jakiś związek.

W poradniku Mariannie Williamson przedstawia 21 lekcji, dzięki którym dowiesz się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Oprócz diety i ćwiczeń Williamson próbuje przekonać czytelnika, że istotną rolę w procesie odchudzania odgrywa nasza podświadomość.

W poradniku znajdziemy jasno sprecyzowane cele, mające pomóc w utracie masy ciała. Cele te występują tutaj w formie lekcji. Każda lekcja składa się z wyjaśnień autorki, pytań, które umożliwią nam analizę swojego postępowania i czasem ćwiczeń pomagających zrozumieć w jaki sposób dzięki podświadomości i elementom duchowym możemy zrealizować założenia dotyczące odchudzania. Pod koniec każdego rozdziału Marianne Williamson umieściła krótką modlitwę, przekonując nas, że to właśnie duchowość stanowi klucz do sukcesu.

Kurs odchudzania napisany jest zrozumiałym językiem. Informacje przekazywane przez autorkę podane są w sposób jasny i wyrazisty. Przejrzysty układ poradnika ułatwia poruszanie się po nim.

Mam ogromnie mieszane uczucia związane z zawartymi w tej książce informacjami. Niestety nie przemawiają one do mnie. Być może moja duchowość nie jest na tyle mocno rozwinięta, bym mogła podążać za wytycznymi autorki i przyznać, że faktycznie przedstawiła ona dobry plan na pożegnanie się ze zbędnymi kilogramami. Być może to nie ten etap w moim życiu. Dlatego wybór spotkania z „Kursem odchudzania” Marianne Williamson pozostawiam wam samym.

• Z polecenia do kupienia ...
  • Sprzedam / ew. wymienię - wstrzymane
  • Odchudzanie, diety, odżywianie - mam do przeczytania