rozwiń zwiń

Efekt cienia. Podwójna natura źródłem Twojej siły

Okładka książki Efekt cienia. Podwójna natura źródłem Twojej siły
Deepak ChopraDebbie Ford Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
The Shadow Effect: Illuminating the Hidden Power of Your True Self
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2012-04-11
2012-04-11
Iwona Madej
ezoteryka świadomość rozwój psychoanaliza

Okładka książki Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany C.N., Deepak Chopra, Snyder Kimberly, M.D.
Ocena 8,8
Naturalne pięk... C.N., Deepak Chopra...
Okładka książki Uzdrów sam siebie. Rewelacyjna i rewolucyjna ścieżka wzmocnienia odporności Deepak Chopra, E. Tanzi Rudolph, Rudolph E. Tanzi
Ocena 7,6
Uzdrów sam sie... Deepak Chopra, E. T...

Deebie Ford również spisała się bardzo dobrze. Jej inspirująca historia, która zawarła w swoim artykule, świetnie obrazuje jak wygląda proces asymilacji Cienia w praktyce.
Na naganę zasługuje natomiast Marianne Williamson. Jej esej kompletnie wyłamuje się z koncepcji Junga, a co za tym idzie, zaprzecza dwóm poprzednim.

Ogromna pochwała należy się dla Deepaka Chopry, który w końcu zauważył jak ważne jest oswojenie swojej ciemnej strony. Wcześniej jego książki bazowały głównie na pozytywnym myśleniu, a więc należały do późniejszego New Age'u(czyt. jego komercyjnej odmiany). W "Efekcie cienia" Chopra, w sposób przystępny, krok po kroku opisuje proces akceptowanie swoich negatywnych cech....

Dodaj cytat z książki Efekt cienia. Podwójna natura źródłem Twojej siły