Dieta dla biznesmena

Wydawnictwo: Artvitae
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Jest to poradnik w którym znajdziesz odpowiedzi na następujace pytania:* jak schudnąć i pozostać szczupłym bez wyrzeczeń* jak nie przytyć jadając w restauracjach* jak dzieki jedzeniu osiągnąć szczyt sprawności fizycznej i psychicznej.

Radek | 2016-07-19
Przeczytana: lipiec 2016

Jak tylko odkryłem tę książkę, od razu kupiłem i wziąłem się za lekturę (pomijając kolejkę oczekujących do przeczytania), ponieważ często jadam w restauracjach.

Nie jest to pozycja najświeższa (żeby nie powiedzieć: "odgrzewany kotlet"). Polskie wydanie papierowe z 2008 roku (ebook z 2013 r.), tymczasem data wydania najnowszej książki z wymienionych w bibliografii to bodajże 1989 rok - spora przepaść. W międzyczasie przeprowadzono wiele badań i stan wiedzy na temat prawidłowego odżywiania się poprawił. Na przykład teraz wiemy, że aspartam jest bardzo szkodliwym słodzikiem - wbrew temu, co przeczytamy w opisywanej książce. Właściwie to od początku niezależni naukowcy o tym alarmowali, ale wyniki ich badań ginęły w gąszczu pozytywnych opinii sponsorowanych przez koncerny naukowców i skorumpowanych instytucji dopuszczających produkty do spożycia.

Mimo wszystko uważam tę książkę za rewelacyjną. Obala mit o skuteczności diety opartej na liczeniu kalorii, co więcej - udowadnia jak...

Robert | 2015-01-19
Jarogniew | 2015-08-21