Romeo Romeo

Wydawnictwo: BIS
Romeo Romeo
komedia romantyczna
Karin

Poznają się przypadkiem. Rosalie łapie gumę, zatrzymuje się samochód pomocy drogowej. Zabójczo przystojny mechanik Nick Romeo w rzeczywistości jest właścicielem sieci salonów samochodowych. Rosalie, niezależna finansistka, wie doskonale, czego oczekuje od związku - żadnych zobowiązań, planowania wspólnej przyszłości, żadnych uniesień. Jednak wkrótce po pierwszej randce się rozchorowuje i przelotna, pełna skrywanych tajemnic znajomość, z dnia na dzień całkowicie się zmienia. Nick ma szansę udowodnić, że jest świetnym kucharzem i potrafi z poświęceniem sprzątać, zmywać i opiekować się psem. Rosalie zaczyna dostrzegać zalety bliskiej relacji z mężczyzną i mur, który wybudowała wokół serca powoli się kruszy. Co się stanie, gdy Nick wyzna Rosalie, kim jest naprawdę?

źródło opisu: www.gandalf.com.pl

źródło okładki: www.gandalf.com.pl

Stworek_vel_Oka | 2015-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2015

O tym, że pączki kuszą (nie tylko w tłusty czwartek), przekonał się chyba niejeden słodkolubny ludek. Dobrze wysmażone mają chrupiącą skórkę, a prawdziwa marmolada z róży jest nie tylko smacznym „farszem”, lecz również afrodyzjakiem, który zapachem przyciąga spragnionych frykasa klientów. Hmm, ale jak to ma się do książki, którą właśnie przeczytałam? Otóż doszłam do wniosku, że romansidła są jak pączki: chociaż wiesz, że są przewidywalne i jedyne czym mogą cię zaskoczyć, to polewa (okładka) lub nadzienie (mniej lub bardziej wyraziste), to wciąż zajadasz się nimi z przyjemnością.

Diabloprzystojny Nick Romeo (ach te niebieskie ślepia), jest samochodowym potentatem. Kiedy w dzieciństwie wymarzył sobie Ferrari, a później dostrzegł taki samochód w jednym z salonów, pokochał tę branżę i zbił na niej fortunę. Jako, że jest piękny i bogaty, to panienki zmienia jak rękawiczki i nigdy nie musi gonić tak zwanego króliczka. Może do woli wybierać i przebierać w ich futerkach, a także testować...

Marlena | 2015-12-11

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Romeo, Romeo" to lekka i przyjemna komedia romantyczna, dużo humoru, odważne sceny erotyczne. Romansik który szybko i przyjemnie się czyta. Polecam romantyczkom:).

Karin | 2011-10-24
Przeczytana: 23 października 2011

Lekka, przyjemna i zabawna historia o tym, co się stanie gdy spotkają się kobieciarz niechcący się wiązać i niezależna kobieta niepragnąca ślubu i domku z białym płotkiem. Z humorem autorka pokazuje, że wszelkie życiowe plany są nieważne w obliczu prawdziwej miłości.

Karolina Jędraszak | 2014-11-23

Kolejna książka (,a jedna z wielu tej autorki) która jest genialna w swojej prostocie. Bohaterka jest nietuzinkowa, a jej cięty humor i pies.. tak powtarzam pies są rewelacyjni. Niejednokrotnie śmiałam się do rozpuku. Po prostu musicie ją przeczytać, a co do Nicka ..hmm ^^
Pikantna, zabawna historia, którą polecam wszystkim!!

Aniutka90 | 2012-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2012

Taki dłuższy harleqin. Miło sie czyta, lekko i szybko. Na oderwanie się od rzeczywistości i popłynięcie w marzenia o mężczyźnie idealnym...

Kasiek | 2014-07-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 19 lipca 2014

Zwyczajny romans, niezbyt wciągające wątki. Książka jest dość przewidywalna.

bookish | 2015-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2015

ach Romeo, Romeo..
historia trochę słodko-gorzka, ale bardzo często przeważał humor co jest dla mnie ogromny plusem. podobała mi się ich historia, prosta w odbiorze, ale też z przeszkodami na drodze. pies bohaterki jest genialnym bohaterem drugoplanowym. Dominic to ciasteczko i Mike również. co do rodziny naszej bohaterki to brak słów, tylko ten brat wydaje się normalny. zaczęłam czytać koleiną część z wrażeniem, że Mike szkoda dla siostry Rosalie.

"zawsze myślałem, że niezależne kobiety to taka miejscowa legenda. a tu się okazuje, że to nie legenda, tylko wrzód na dupie."

kasik | 2015-02-07
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 07 lutego 2015

Świetna książka, bardzo dobrze się czyta,napisana z humorem. Bardzo dobrze się bawiłam czytając. Zdecydowanie polecam.

Amel V | 2014-09-21
Przeczytana: 21 września 2014

Na początek cytat: "-Skarbie, o ile dobrze się orientuję, istnieją trzy miasta: Nowy Jork, Chicago i Los Angeles. Jeśli nie jesteś z jednego z wymienionych, jesteś wieśniakiem. Koniec".
Warszawiacy powinni oprawić to w ramkę i powiesić nad łóżkami.
Bardzo przyjemny romans. To co w pewnych wydawnictwach na literę "H" dostępnych w kioskach z gazetami i w stoiskach prasowych jest najczęściej rozpisane na 150-180 stron, w tej książce otrzymujemy na ponad 300. To oznacza dwa razy więcej zabawy. Na pewno będę wracał do książek Robin Kaye.
Krótko o treści. Rosalie to 27 letnia Amerykanka włoskiego pochodzenia. Jest singielką. Nie licząc idioty, który się jej oświadcza. Ma koszmarną matkę i siostrę. Jest lubiącą zjeść piersiastą Włoszką. Kiedy jej samochód łapie gumę ratuje ją OCZYWIŚCIE milioner z czołówki listy najbardziej pożądanych kawalerów Nowego Jorku, który PRZYPADKIEM przejeżdżał obok jej samochodu w stroju mechanika samochodowego.
Jego opis: "Romeo to bogaty, przystojny...

Beciach | 2012-04-25
Przeczytana: 24 kwietnia 2012

Książka w której role trochę się odwracają. Niby obydwoje nie chcą się wiązać i oczekują lekkiego, namiętnego związku. Ale to on sprząta, gotuje, opiekuje się nią. Ona pełni rolę takiego macho, który bałagani, klnie i jest pociągający.

Mi się bardzo podobała. Polecam