Wrong Bed, Right Guy
Ulka

Zdobywanie Pana Niewłaściwego nie mogło by być bardziej właściwe… i bardziej podniecające Układna, dobrze wychowana Elle Walser pracuje w galerii i marzy o swoim szefie – przystojnym Nathanie, prawdziwym Panu Właściwym. Ale jest beznadziejna w zdobywaniu mężczyzn i nie potrafi zwrócić na siebie jego uwagi.Decyduje się więc na desperacki krok… Wszystko idzie zgodnie z planem, do chwili gdy...

Wszystko idzie zgodnie z planem, do chwili gdy Elle odkrywa, że seksowny mężczyzna w łóżku Nathana… to nie Nathan!
Gabe Schultz to Pan Najzupełniej Niewłaściwy, z kolekcją tatuaży na ciele i miłosnych podbojów na koncie. Przyleciał zwizytować jeden ze swoich nocnych klubów, zatrzymał się u brata… i w jego łóżku przeżył najcudowniejsze chwile z najcudowniejszą kobietą.
Lecz czy niegrzeczny chłopiec ma szanse przekonać grzeczną dziewczynę, że są dla siebie stworzeni?

źródło opisu: http://amber.sm.pl/ksiazka/1401/szczęśliwa-zamiana

źródło okładki: strona wydawnictwa

Gosia | 2017-10-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 03 października 2017

Katee Robert promowana jako następczyni autorki "Greya".
Owszem, wątki podobne, ale to już zawsze tylko wtórne pomysły.
Ponieważ książka nie jest gruba, bardziej przypomina harlequin o zabarwieniu erotycznym.
Sam początek nawet ciekawy i zabawny, ale dalej robi się już trochę mdło.
Gabe - niegrzeczny chłopiec staje się grzecznym chłopczykiem. Elle - niestety dość schematyczna. Właściwie najbardziej ciekawe są postacie drugoplanowe - bracia i przyjaciółka. Wydaje się, że każde skrywa jakąś tajemnicę, która intryguje i którą można by fabularnie rozwinąć.
Podsumowując: czyta się łatwo, szybko i przyjemnie, akcja od czasu do czasu wywołuje uśmiech na twarzy. Jako odskocznia na jeden wieczór od brdziej ambitnej literatury może być.

Skromna i nieśmiała Elle postanawia uwieść swojego szefa, właściciela galerii sztuki Nathana, ponieważ ma już dość ciągłego umawiania się na randki w ciemno i swatania jej przez swoją matkę. A kandydatem idealnym na chłopaka i być może na męża wydaje się być nikt inny jak jej szef. Facet na poziomie, ułożony, szarmancki itd. Wpada więc niestety na niezbyt mądry, ale i szalony pomysł – postanawia zakraść się, wślizgnąć mu do łóżka i tam kochać się z nim. Na początku plan działa, jest idealnie, namiętnie i gorąco, ale czar pryska, gdy nieznajomy odzywa się i okazuje się, że to wcale nie jest Nathan!

No tak, taka sytuacja mogła przydarzyć się tylko jej Elle Walser, no ale kim był ten przystojny, seksowny nieznajomy z tatuażami na całym ciele, istne przeciwieństwo Nathana.

Gabe "niegrzeczny chłopak" nie może przestać myśleć o jego tajemniczej, nocnej uwodzicielce i decyduje zapytać o nią swojego... no właśnie kogo? Dowiecie się tego z tej książeczki. ;)

Jaka będzie reakcja Elle,...

czytamcałyczas | 2018-08-27

okładka

hm,słodka

skąd
biblioteka

fabuła

Związek trudny

Moja opinia

Ależ,to było ...nudne.Co ja czytałem,sam się sobie dziwię.
Tak,nudnej książki nie czytałem dawno.
Bohaterka wkurzająca,nawet sceny seksu.Były nudne.
Nie to nie moja bajka.

WampirkaJustynka | 2015-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2015

Przyjemna i bardzo zabawna książka. Czytając ją nieźle się ubawiłam. Elle i Gabe stanowią naprawdę dobraną parę. Polecam :)

Nie oceniaj książki po okładce - pierwsza zasada odpowiedzialnego czytelnika.
Jednak doceń jej dopasowanie do treści - subtelna sugestia dla wszystkich,którzy mają z tym problem.

Nagość jest wyrazem zaufania i oddania poprzez odkrycie się na najbardziej podstawowej płaszczyźnie.
Niby nikt nie włazi ci do głowy,a jednak widzi cię takim jakim jesteś,bez upiększeń.
Elle odkryła się na całej linii,jednak nie znalazła w łóżku tego faceta co powinna.
Ups,czy tak łatwo jest popełnić pomyłkę w ciemności?
Tak zwalmy to na ciemność i święte przekonanie,że mężczyźni nie mają w zwyczaju zamieniać się swoimi łóżkami aby zmylić kobiety próbujące je uwieść...a jednak,trafiło na taką chodzącą niedoświadczoną niewinność jak Elle.

Nagość i jej synonimu bezpieczeństwa i zaufania.

Perły to trwały,dystyngowany sposób i wyraz poczucia kobiecości.
Perły są jak nasza bohaterka,milczące oczekiwanie,piękno,które nie potrzebuje potwierdzenia,stałość.
Tylko czasami te perły nie wierzą w siebie,bo zdarza im...

Kolejna spora łycha cukru - dla cierpiących na jego niedobór ;)

Erotyk? Naprawdę? Romans z odrobinę bardziej rozbudowaną sferą intymną, kilka smacznych i miłych scen, i już erotyk? Litości!!!

Słodka, lekka, łatwa i przyjemna, a nawet zabawna, jednak...
No cóż... jeśli kategoryzować "Szczęśliwą zamianę" jako książkę harlequinopodobną - wszystko jest jak najbardziej na Tak, ale...
Chciałoby się więcej! Ja bym chciała! Historia miała potencjał, a została przez autorkę niestety mocno spłycona. Jest bardzo pobieżna, dokładnie jak w typowych harlequinach, a mogła z tego wyjść całkiem przyzwoita i zabawna powieść.

I powiem szczerze, że moim zdaniem główny bohater miał zadatki na ciekawą postać - wytatuowany (mniam!) niegrzeczny chłopiec o miękkim serduszku - tylko dlaczego (pytam dlaczego?!) autorka musiała pozbawić go jaj???

Tak czy inaczej "Szczęśliwa zamiana" to miła, wesoła i odprężająca opowiastka.
Tylko trochę żal, że książka nie była czymś więcej...

kryptonite | 2013-09-26
Przeczytana: 26 września 2013

Książka dobra na odmóżdżenie, kiedy nasz umysł ma dosyć ambitnych pozycji. Skończyłam ją w kilka godzin.
Historia Ellen, Nathana i Gabe'a wciąga, mimo niezbyt nowatorskiego pomysłu na fabułę (pomyłki, ułożona kobieta, przystojny szef i wytatuowany gość). Tylko najbardziej rozczarowuje ostatnia postać - niby miał być tym 'niewłaściwym', a wyszły 'ciepłe kluchy'. Z powieścią erotyczną, pisząc szczerze, 'Szczęsliwa zamiana' nie ma nic wspólnego. prawda, są sceny seksu, ale i tak tę książkę dałabym pod kategorię 'romans obyczajowy'.
Aha - zwróćcie uwagę na pierwsze zdanie w podziękowaniach autorki. Mnie osobiście wydawało się ono trochę... dziwne, zważając na treść całości.

książek: 1996
Magda | 2013-01-26
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 26 stycznia 2013

Świetny romans.... niegrzeczny chłopiec, tatuaże, nocne kluby i ona - tajemnicza, nieśmiała niewiasta zakochana po uszy w ... jego bracie. Historia cudownych pomyłek od których uśmiech sam pojawiał się na mej twarzy. Czy warto ją przeczytać? Z pewnością. Ciepła, romantyczna... dokładnie taka, jaka przydaje się w zimne wieczory.

monishka90 | 2014-10-01
Przeczytana: 28 września 2014

Ellie chce uwieść swojego szefa, nieświadomie uwodzi jego brata, gdy tylko orientuje się w swojej pomyłce ucieka. Gabe nie może zapomnieć o pięknej nieznajomej, która przez pomyłkę chciała go uwieść, z pomocą brata postanawia ją lepiej poznać.
Ellie obawia się zdrady i upokorzenia czy Gabe pomoże jej pokonać lęki i udowodnić, że jest jej wart?

Fajna książka, szybko się ją czyta. Polecam

Miriam Fraser | 2014-11-22
Na półkach: 2014, Przeczytane, E-book
Przeczytana: 22 listopada 2014

To miał być genialny plan...
Miał...
Tyle, że trochę nie wyszedł.
Elle nie podejrzewała, że może popełnić tak ogromną pomyłkę.
Zamiast spotkać w łóżku Nathana, zastała w nim jego brata, Gabe.

Jestem pod wrażeniem. Książka napisana jest bardzo dobrze. Jest miła i subtelna. Bohaterowie są zabawni, w żaden sposób nie irytują. Po prostu pochłonęłam tą historię. Szczerze polecam =)