Wyspa namiętności

Ag2S

Egzotyczna wyspa.
Zniewalający mężczyzna.
Żądna przygód kobieta.
Romans skrywany przed światłami jupiterów popularnego reality show.
Jednak łącząca ich namiętność nie jest jedynym sekretem wyspy. Wkrótce uwagę wszystkich przykuje temat zaginionej szkatułki pełnej drogocennej biżuterii oraz zagadkowe morderstwo. Tropikalny raj zacznie ujawniać nie tylko zmysłowe, ale i mroczne tajemnice.

źródło opisu: Wydawnictwo Znak, 2012

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

zabielka | 2013-10-16
Przeczytana: 16 października 2013

może być. Najlepsza z książki jest okładka... ha ha. :) a tak na poważnie, wiadomą sprawą jest że "zabierając się" za tego typu książkę nie możemy spodziewać się wielu intryg, nagłych zwrotów akcji itd. Nie mniej jednak szybko się czyta. :)

kasandra_85 | 2012-05-20
Przeczytana: maj 2012

książek: 2065
Aniutka90 | 2012-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2012

Zniewalająca okładka i intrygujący opis książki to wszystko co mnie od razu zachęciło do wzięcia tej pozycji w swoje ręce. Sądziłam, z opisu z tyłu książki, że nasza para bohaterów będzie brała udział w reality show i tam w blasku jupiterów będą skrywać swoje uczucie, jakże się mocno pomyliłam. Czy opowieść mi się mimo to podobała? O tym za chwilkę, pierw troszkę o fabule.
Mark Tripp junior przejmuje konkurs na Najbardziej Pożądanego Mężczyznę od swojego chorego na raka ojca Marka Trippa seniora. Jest to reality show, jak kawaler do wzięcia ,gdzie grupka mężczyzn walczy o tytuł najseksowniejszego faceta. Tym razem show będzie się odbywało na egzotycznej wyspie. Żeby konkurs działał jak należy obaj Trippowie zatrudniają piękną i ponętną Andreę, kierowniczkę całego spektaklu. Już od pierwszego spotkania między Markiem a Andreą zaczyna iskrzyć i rodzi się seksualne napięcie, które może rozładować tylko i wyłącznie kusząca propozycja kobiety... Tymczasem na wyspie trwają...

Priada | 2013-04-18
Przeczytana: 20 kwietnia 2013

Ona - spełniona kobieta, świadoma swej kobiecości.
On - wie czego chce i wie jak to osiągnąc.
Książka zniewala....dosłownie. Na początku zaciekawiła mnie okadka, później styl pisania na końcu sama fabuła która wciąga. Obiecałam sobie, że przeczytam ostatnią stronę i.....poległam. Czytałam i czytałam aż w końcu zamknełam tą diabelską książkę, bo rano przecież nie pokażę się w pracy z workami pod oczami :).
Historia dzieje się na prywatnej wyspie jednego z bogatszych ludzi w kraju. Ma się tam odbyc konkurs piekności dla - PANÓW. Tak, sam testosteron chodzący po ograniczonym obiekcie. Widoki zniewalające, panowie, co prawda przystojni jednak są jak ciasteczka bez nadzienia - puści w środku. Smaku nadaje ukrywany romans "bez zobowiązań" między Andreą a Markiem. Dodatkowo nagła śmierc jednego z uczestników i tajemnicza szkatułka ze skarbami, którą ukryła matka Marka.
Polecam ^^.

Karolina | 2012-07-31
Przeczytana: 05 lipca 2012

Wygląd zawsze odgrywał znaczącą rolę w życiu człowieka, współcześnie zupełnie wyparł już jednak niektóre wartości. Stał się podstawowym kryterium selekcji ludności; wizytówką człowieka; źródłem utrzymania; niekiedy jednak także powodem zmartwień czy kłopotów. Tak, zdecydowanie zdarzają się sytuacje, w których uroda może stać się naszym sprzymierzeńcem, może okazać się jednak również największym wrogiem...

Dla Marka Trippa Seniora ma to być szczególna edycja "Najbardziej Pożądanego Mężczyzny" czyli jednego z najbardziej popularnych reality show, w którym pięćdziesięciu najseksowniejszych mężczyzn walczy o zwycięski tytuł. Szczególny ze względu na miejsce w jakim się odbędzie i dlatego nic, absolutnie nic nie można pozostawić w rękach przypadku. A jeżeli jest ktoś kto może zapanować nad taką ilością testosteronu zebranym w jednym miejscu to jest to nie kto inny jak Andrea Denton.

Nie wszystko idzie jednak zgodnie z myślą kobiety. Wbrew rozsądkowi i zasadom jakimi zazwyczaj się...

młoda_pisarka | 2014-03-10
Przeczytana: 01 lutego 2016

WYSPA ROZKOSZY...

Andrea Denton ma pomóc w zorganizowaniu kolejnej edycji popularnego show "Najbardziej Pożądany Mężczyzna". Nie spodziewała się ona jednak, że jej szef aż tak mocno zawróci jej w głowie. Mark Tripp Junior to mężczyzna idealny (chociaż w tej książce wszystko zostało wykreowane na idealne), a Andrea wprost nie może mu się oprzeć. Kiedy wdają się w romans muszą ukrywać go przed światłem sceny.

Książka ta zawiodła mnie jak żadna inna. Nudna jak flaki z olejem. Beznadziejnie płytka. Każda próba stworzenia przez autorkę jakiegoś ciekawszego momentu spełza na niczym, kolejne poboczne wątki okazują się kompletną klapą i jedynie dodatkowo pogarszają treść książki. Bohaterowie są tak idealnie idealni, że aż mdli, tak niewiarygodni, że aż nie wiadomo po co o nich i ich losach czytać. Cała miłość w powieści sprowadza się do fizycznego pragnienia, co jest po prostu nudne.

Książka bardzo, bardzo słaba.

Nie polecam.

Ewelina | 2016-11-02
Przeczytana: 26 października 2016

Andrea zostaje nową producentką wyborów Najbardziej Pożądanego Mężczyzny, które po raz pierwszy mają się odbyć na wyspie Marka Trippa.
Andrea od razu po poznaniu tego niezwykle przystojnego mężczyzny, czuje silne pożądanie. Jednak czy seks ze swoim pracodawcą jest dobrym pomysłem?
Jak oboje poradzą sobie z tym magnetyzmem, zwłaszcza w obliczu morderstwa na wyspie?

gabith | 2016-08-07
Przeczytana: 05 sierpnia 2016

Pewnej gorącej nocy nie mogłam spać, chciałam przeczytać coś na szybko. Opis zapowiadał niezłe romansidło. Ale nie, to jest tak naciągane, tak bardzo dalekie od rzeczywistości i z tak nieprawdopodobnie nieskazitelnymi postaciami, że tego nawet pod bajkę się nie da podciągnąć.
On jest niesamowicie przystojny, niesamowicie bogaty, niesamowicie seksowny oraz oczywiście z niesamowicie dobrym sercem i w ogóle, najporządniejszy facet ever.
Ona jest nieprawdopodobnie (żeby nie powiedzieć: niesamowicie...) zgrabna, do tego niegłupia, potrafi nieprawdopodobnie dobrze wykonywać swoją pracę, a poza tym, nieprawdopodobnie kocha seks, zwłaszcza niezobowiązujący. Cóż...
Okoliczności (przyrody i nie tylko, włącznie z nijakim morderstwem w tle) są równie niesamowite i nieprawdopodobnie piękne, przy czym kompletnie nie zachęcające ani nie wzbudzające nawet namiastki tęsknoty za takim miejscem.
Jak już wreszcie zachciało mi się spać, to byłam w połowie, dokończyłam więc, żeby być pewną swojej...

buziaczek197 | 2015-01-20
Przeczytana: styczeń 2015

Tak się zastanawiam i nie wiem co napisać. Typowy Harlequin. Akcja od początku do końca jest przewidująca pomiędzy głównymi bohaterami mianowicie Markiem Trippem i Andrea Denton. Pożądanie, erotyka i co najbardziej wkurzające, że bohaterowie wyidealizowani. Otóż ona piękna o przystojny. Ona figura modelki nosząca ciuchy od projektantów, on idealna figura, bogaty, mający własną firmę. Czy to jest możliwe w rzeczywistości? Wątpię. Nie powiem jest akcja sensacyjna w tej książce, są oszuści, są ludzie takiego normalnego pokroju jak kucharka Marcia i przyjaciółka głównej bohaterki Julia. Oczywiście znajdą się zwolennicy tej książki. Nie mówię, że jest zła tak do końca tylko za bardzo przewidująca. Inna autorka pisząca o podobnej tematyce potrafi to inaczej ująć mianowicie Jayne Ann Krentz. Książka zasili konto biblioteki. Polecam wszystkim, którzy lubią takie książki bo czytało się od strony 80 gdzieś dość szybko, ale dla tych, którzy wolą inny romans to już nie.

MissShy | 2014-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2014

Miłość, miłość, miłość. Intryga? Zabójstwo? Kradzież? Okazuje się, że książka nie jest przesadnie mdła. Mały wątek mrożący krew w żyłach dodaje smaku tej historii.