Wyspa namiętności

Ag2S

Egzotyczna wyspa.
Zniewalający mężczyzna.
Żądna przygód kobieta.
Romans skrywany przed światłami jupiterów popularnego reality show.
Jednak łącząca ich namiętność nie jest jedynym sekretem wyspy. Wkrótce uwagę wszystkich przykuje temat zaginionej szkatułki pełnej drogocennej biżuterii oraz zagadkowe morderstwo. Tropikalny raj zacznie ujawniać nie tylko zmysłowe, ale i mroczne tajemnice.

źródło opisu: Wydawnictwo Znak, 2012

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

atimere | 2018-10-13
Przeczytana: 13 października 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Nie wiem po co została napisana ta książka. Miała być erotyczna, słabo, niewiarygodnie i w sumie nudno wyszło. Miała być sensacyjna, ratunku co za sensacja, ktoś czegoś szuka, potem się okazuje, że połowa wyspy tego szuka i nawet trup fabuły nie ratuje, która jest płaska, nudna i przewidywalna. Miała być obyczajowa, też nie wyszło, bohaterowie są piękni, młodzi i bogaci, no i oczywiście są tytanami pracy, a przy tym specjalistami w swoim fachu. Nudno, ale kolorowo i z happy endem. Gdyby nie to, że się nudziłam i nie miałam niczego innego do czytania, w życiu bym po coś takiego nie sięgnęła i nikomu nie polecam.

Ewelina | 2016-11-02
Przeczytana: 26 października 2016

Andrea zostaje nową producentką wyborów Najbardziej Pożądanego Mężczyzny, które po raz pierwszy mają się odbyć na wyspie Marka Trippa.
Andrea od razu po poznaniu tego niezwykle przystojnego mężczyzny, czuje silne pożądanie. Jednak czy seks ze swoim pracodawcą jest dobrym pomysłem?
Jak oboje poradzą sobie z tym magnetyzmem, zwłaszcza w obliczu morderstwa na wyspie?

gabith | 2016-08-07
Przeczytana: 05 sierpnia 2016

Pewnej gorącej nocy nie mogłam spać, chciałam przeczytać coś na szybko. Opis zapowiadał niezłe romansidło. Ale nie, to jest tak naciągane, tak bardzo dalekie od rzeczywistości i z tak nieprawdopodobnie nieskazitelnymi postaciami, że tego nawet pod bajkę się nie da podciągnąć.
On jest niesamowicie przystojny, niesamowicie bogaty, niesamowicie seksowny oraz oczywiście z niesamowicie dobrym sercem i w ogóle, najporządniejszy facet ever.
Ona jest nieprawdopodobnie (żeby nie powiedzieć: niesamowicie...) zgrabna, do tego niegłupia, potrafi nieprawdopodobnie dobrze wykonywać swoją pracę, a poza tym, nieprawdopodobnie kocha seks, zwłaszcza niezobowiązujący. Cóż...
Okoliczności (przyrody i nie tylko, włącznie z nijakim morderstwem w tle) są równie niesamowite i nieprawdopodobnie piękne, przy czym kompletnie nie zachęcające ani nie wzbudzające nawet namiastki tęsknoty za takim miejscem.
Jak już wreszcie zachciało mi się spać, to byłam w połowie, dokończyłam więc, żeby być pewną swojej...

zuziek111 | 2016-07-17
Przeczytana: 08 czerwca 2016

Bardzo fajna historia, współczesnego świata.
Polecam.

buziaczek197 | 2015-01-20
Przeczytana: styczeń 2015

Tak się zastanawiam i nie wiem co napisać. Typowy Harlequin. Akcja od początku do końca jest przewidująca pomiędzy głównymi bohaterami mianowicie Markiem Trippem i Andrea Denton. Pożądanie, erotyka i co najbardziej wkurzające, że bohaterowie wyidealizowani. Otóż ona piękna o przystojny. Ona figura modelki nosząca ciuchy od projektantów, on idealna figura, bogaty, mający własną firmę. Czy to jest możliwe w rzeczywistości? Wątpię. Nie powiem jest akcja sensacyjna w tej książce, są oszuści, są ludzie takiego normalnego pokroju jak kucharka Marcia i przyjaciółka głównej bohaterki Julia. Oczywiście znajdą się zwolennicy tej książki. Nie mówię, że jest zła tak do końca tylko za bardzo przewidująca. Inna autorka pisząca o podobnej tematyce potrafi to inaczej ująć mianowicie Jayne Ann Krentz. Książka zasili konto biblioteki. Polecam wszystkim, którzy lubią takie książki bo czytało się od strony 80 gdzieś dość szybko, ale dla tych, którzy wolą inny romans to już nie.

MissShy | 2014-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2014

Miłość, miłość, miłość. Intryga? Zabójstwo? Kradzież? Okazuje się, że książka nie jest przesadnie mdła. Mały wątek mrożący krew w żyłach dodaje smaku tej historii.

Elli | 2014-06-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

może być, na urlop, jako lekka lektura.

zefirek0509 | 2014-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2014

Bardzo przeciętne czytadło, nic powalającego. Dość nudna i wydumana fabuła.

młoda_pisarka | 2014-03-10
Przeczytana: 01 lutego 2016

WYSPA ROZKOSZY...

Andrea Denton ma pomóc w zorganizowaniu kolejnej edycji popularnego show "Najbardziej Pożądany Mężczyzna". Nie spodziewała się ona jednak, że jej szef aż tak mocno zawróci jej w głowie. Mark Tripp Junior to mężczyzna idealny (chociaż w tej książce wszystko zostało wykreowane na idealne), a Andrea wprost nie może mu się oprzeć. Kiedy wdają się w romans muszą ukrywać go przed światłem sceny.

Książka ta zawiodła mnie jak żadna inna. Nudna jak flaki z olejem. Beznadziejnie płytka. Każda próba stworzenia przez autorkę jakiegoś ciekawszego momentu spełza na niczym, kolejne poboczne wątki okazują się kompletną klapą i jedynie dodatkowo pogarszają treść książki. Bohaterowie są tak idealnie idealni, że aż mdli, tak niewiarygodni, że aż nie wiadomo po co o nich i ich losach czytać. Cała miłość w powieści sprowadza się do fizycznego pragnienia, co jest po prostu nudne.

Książka bardzo, bardzo słaba.

Nie polecam.

marzena_f1 | 2014-01-20

Bajkowy romans z happy endem, dobrze się czyta jeśli ktoś gustuje w tego typu książkach;)