Miłosne kołysanki

Wydawnictwo: Otwarte
Darmowe dodatki Edytuj książkę
Black Ties and Lullabies
Ag2S

Grzeczna dziewczynka może czasami zaszaleć.
A czy zły chłopiec może się zmienić w chodzący ideał – i to na zawsze?

źródło opisu: Wydawnictwo Otwarte, 2012

źródło okładki: http://www.otwarte.eu/index.php/books/show/171

Kasiek | 2015-01-06
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 06 stycznia 2015

Książka lekka i przyjemna. Bajka z dobrym zakończeniem, które od początku jest oczywiste, jednak nie ma to wpływu na przyjemność, jaką sprawia czytanie jej. Zachowanie głównych bohaterów, o silnych charakterach, i ich cięte riposty wywołują uśmiech. Prosty styl i niewyszukana fabuła sprawiają, że książkę czyta się łatwo i szybko.

Ziraelka | 2013-03-25
Przeczytana: 25 marca 2013

Lekka lektura idealna na jakieś leniwe niedzielne popołudnie.
Okładka i opis sugeruje, że jest to głupiutkie czytadło, ale mnie osobiście mocno zaskoczył rozwój wypadków. W rzeczywistości mamy tu sporo całkiem sensownych treści, dotyczących odpowiedzialności, choroby bliskiej osoby, macierzyństwa i ojcostwa, a także wcale niełatwej miłości i niezależności. Co prawda są momenty nieco przesłodzone, ale co tam... można na to przymknąć oko.

Joanna JJ | 2014-05-01
Przeczytana: 01 maja 2014

Opowieść o miłości - lekka, miła i przyjemna. W sam raz na popołudnie po ciężkiej, wyczerpującej pracy, ot tak, żeby odpocząć i zrelaksować się ;) Napisana z wdziękiem i humorem. Polecam :)

kasandra_85 | 2012-06-10
Przeczytana: czerwiec 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

pat_8910 | 2013-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Bernie jest ochroniarzem (cóż, nie ma raczej żeńskiego odpowiednika nazwy tego zawodu) i bardzo mi się to w tej książce spodobało. Jeremy - milioner, arogancki typ jej pracodawcą. Bernie nie ma ochoty pracować dla niego, uważa że jest bezwartościowym człowiekiem, upartym i nie liczącym się z żadnymi świętościami. Nic nie wskazuje na to, że między nimi zaiskrzy, a dzieje się tak i to w najmniej odpowiednim do tego momencie... Wynika z tego pewien brzemienny w skutkach problem, którego zdradzić nie mogę, bo opowiem całą książkę :P
Czytanie sprawiło mi przyjemność, fabuła jest nieco zaskakująca, spodziewałam się standardowego romansidła a okazało się nieco niestandardowe. Na pewno nie poraża głupotą i zaślepieniem głównej bohaterki, zauważam też delikatne przebłyski feminizmu. Polecam jako lek na poprawę nastroju :)

LaAgnieszka | 2013-05-05
Na półkach: Przeczytane, Sto w 2013
Przeczytana: maj 2013

Po przeczytaniu początku myślałam, że natrafiłam na romansidło typu - spotkanie, szybki numerek - miłość i nic poza tym. Tu jednak pozytywnie zostałam zaskoczona, gdyż dialogi doprowadzały mnie do głośnego śmiechu,a wątek miłośny był fanie rozpisany choć oczywiście wiadomo było jak owa historia się zakończy....
Książkę połknęłam w jeden wieczór. I polecam wszystkim, którzy chcą się zrelaksować po ciężkim dniu, i tym którzy nie do końca są przekonani aby po nią sięgnąć. Na pewno Was nie rozczaruje ;)

Martoonia | 2012-09-20

Książka lekka i przyjemna, w sam raz na wieczory po zapracowanym dniu

Magdalena K | 2013-08-31
Przeczytana: maj 2013

Od dziecka pociągało ją to co męskie. Zamiast bawić się lalkami wolała spędzać czas z tatą na łowieniu ryb bądź strzelaniu. Dlatego nie dziwi fakt, że w momencie wybrania drogi życiowej, zostaje ochroniarzem znanych i bogatych. Klientem Bernadette Hogan jest Jeremy Bridges, ekscentryczny trzydziestoośmiolatek, który na bankiety chodzi, owszem w smokingu, ale do tego z rozwiązanym krawatem i trampkami, aby zamanifestować swoją niezależność. Do tego nie pogardzi żadną piękną, długonogą blondynką z silikonową miseczką D. Bernie, nie dość, że nie wie do czego służy szminka i jak chodzi się w butach na obcasach to jeszcze musi znosić obecność tych wszystkich plastikowych kobiet w jego domu.

„Miłosne kołysanki” to lekka powieść dla kobiet, które wierzą, że przeciwieństwa się przyciągają. Jak na typowy romans przystało Jane Graves używa bardzo prostego języka. To czyni tę książkę jeszcze bardziej przystępną dla czytelnika. Główna bohaterka to bardzo barwna postać, a jej perypetie...

emerytka19 | 2014-11-06

Wielki plus za główną bohaterkę, która ma charakter, potrafi wyrazić swoje zdanie po prostu ma "jaja" ;) Polecam

Agata | 2014-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2014

Książka przewidywalna lecz wciągająca. Kobieta ochroniarz Bernie i mężczyzna, którego ma chronić miliarder Jeremy. Dodatkowo towarzystwo osób trzecich np. takich jak olbrzymi Max, próbujących obronić kobietę przed zranieniem. Całość staje się ładną bajeczką na dobranoc. Będąc prawie współczesną pogmatwaną wersją Kopciuszka.