Okładka książki Zaproszenie na weekend

Zaproszenie na weekend

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
dona
6 (2 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Nick Ransome bezwzględnie dąży do przejęcia rodzinnej firmy Holcombów. Julia Holcomb, by ratować przedsiębiorstwo swojego dziadka, przyjmuje zaproszenie Nicka na weekendowy wyjazd, licząc na to, że wówczas przekona go do zmiany zamiarów. Nie wie, że Nickowi bardziej niż na osiągnięciu porozumienia w interesach zależy na tym, by ją uwieść...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2009

źródło okładki: www.harlequin.pl