Kumpelki, randki i... rodzinne tajemnice

Cykl: Kumpelki, randki (tom 7)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Mates, dates and pulling power

Nesta jest zdruzgotana. Musi nosić aparat na zęby. Boi się, że każdy chłopak, który na nią spojrzy, uzna, że wygląda jak rekin z filmu "Szczęki". Ćwiczenie uśmiechu bez pokazywania zębów niewiele pomaga. Pozostaje tylko jedno wyjście - zostać pustelnicą. Lucy, Izzie i TJ próbują wytłumaczyć Neście, że nadal jest bardzo atrakcyjną dziewczyną, a poza tym najbardziej liczy się jej barwna osobowość. Ona jednak nie daje się przekonać. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje Luke'a, dzięki któremu nie tylko odzyskuje wiarę w siebie, ale również odkrywa w sobie zalety, których dotąd nie dostrzegała.

źródło opisu: [Egmont, 2007]

ola2998 | 2012-02-13

Przeczytałam całą serię bardzo dawno, ale uwielbiam ją.

Justilla | 2010-09-06
Na półkach: Przeczytane, Zagraniczna
Przeczytana: 01 września 2010

Każda napisana takim samym schematem: problem, borykanie się z tym problemem, rozwiązanie. Bohaterkami są cztery (najpierw trzy) dziewczyny, a każda książka pisana jest z punktu widzenia innej (pierwsza Lucy, druga Izzie, itd.). Najważniejszym wątkiem w całej serii jest przyjaźń bohaterek i ich wzajemne wsparcie, zrozumienie i zaufanie. Każda niesie jakąś wartość. Wewnątrz tomy są przyozdobione różnymi obrazkami, ilustrującymi (podsumowującymi) dany wątek.

To czytadełka na jedną godzinę, czyta się szybko i przyjemnie. Jak to książki dla młodzieży. Kto lubi takie książki, to polecam.

Wiktoria | 2010-07-29

Świetna seria! Ta książka była pierwszą, którą przeczytałam, jeśli chozi o "Kumpelki, randki i.." :]

LittleStarryx3 | 2012-06-19
Przeczytana: 06 października 2011

Świetna i wciągająca książka dla nastolatek, przyjemnie się ją czyta.

monwalker | 2013-11-09

Bardzo przyjemna seria. Dobra ksiązka dla nastolatek

Mackula | 2012-08-01

SUPER !! . Cała seria !!