Kumpelki, randki i... włoska przygoda

Cykl: Kumpelki, randki (tom 9)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Mates, Dates and great Escapes
Fragiles

Jak myślicie, czy można tu zamówić czekoladę do pokoju? - spytała Izzie, która klęczała na podłodze z głową w minibarku. - Już nam się skończyła. Jasne - westchnęła TJ. - Po co nam chłopcy, skoro możemy mieć czekoladę? Ale przydadzą się, jeśli nie mamy już czekolady - powiedziała Nesta. - Wpadnijmy do tych chłopaków z samolotu. Może im coś zostało? Szkolna wycieczka do Florencji okazuje się...

Jasne - westchnęła TJ.

Szkolna wycieczka do Florencji okazuje się wybawieniem dla Lucy, która chce zapomnieć o Tonym. Rozstali się, bo Lucy nie była gotowa do zrobienia kolejnego kroku w ich związku. We Włoszech poznaje młodego, przystojnego Amerykanina i ma nadzieję, że dzięki niemu przestanie wreszcie myśleć o Tonym. Teddy to prawdziwy dżentelmen, a Włochy okazują się kolebką kultury i ośrodkiem światowego życia. Czy Lucy uda się zapomnieć o Tonym? Czy też okaże się, że wpadła z deszczu pod rynnę?

źródło opisu: [Egmont, 2007]

SeaGoddess | 2012-08-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2010
Przeczytana: kwiecień 2010

Typowa książka o problemach nastolatek. Nic specjalnego, oryginalna ona nie jest. Główna bohaterka Lucy rozstała się z chłopakiem i próbuje nakłonić rodziców do pozwolenia jej na wyjazd do Włoch. Udaje jej się i z przyjaciółkami ma tam kilka przygód, a także spotyka chłopaka, w którym się zakochuje. Styl pani Hopkins jest lekki.
Powieść dobra na poprawę humoru.

Justilla | 2010-09-06
Na półkach: Przeczytane, Zagraniczna
Przeczytana: 03 września 2010

Każda napisana takim samym schematem: problem, borykanie się z tym problemem, rozwiązanie. Bohaterkami są cztery (najpierw trzy) dziewczyny, a każda książka pisana jest z punktu widzenia innej (pierwsza Lucy, druga Izzie, itd.). Najważniejszym wątkiem w całej serii jest przyjaźń bohaterek i ich wzajemne wsparcie, zrozumienie i zaufanie. Każda niesie jakąś wartość. Wewnątrz tomy są przyozdobione różnymi obrazkami, ilustrującymi (podsumowującymi) dany wątek.

To czytadełka na jedną godzinę, czyta się szybko i przyjemnie. Jak to książki dla młodzieży. Kto lubi takie książki, to polecam.

Ania | 2012-02-15
Przeczytana: 08 lipca 2009

kumpelki randki.. To jest to! te książki to sie czytało po nocach. zawsze mnie wkurzało jak mi sie już oczy zamykały jeszcze jej nie miałam przeczytanej lub była jakaś ciekawa scena..

Aga | 2013-07-17

Książka taka se...
Trochę nudziła. Raczej krótka, tylko jakieś z 300 stron(? Nie pamiętam xD)Niewiem czy warta czytania...:/

ola2998 | 2012-02-13

Przeczytałam całą serię bardzo dawno, ale uwielbiam ją.

BezZnieczulenia | 2011-08-14
Przeczytana: 29 lipca 2010

czyta się ja jednych tchem, jest to skiążka dla przecietnych nastolatek

LittleStarryx3 | 2012-06-19
Przeczytana: 11 października 2011

Świetna i wciągająca książka dla nastolatek, przyjemnie się ją czyta.

SoOllie | 2011-01-23
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Spodobała mi się ta książka.

Mackula | 2012-08-01

SUPER !! . Cała seria !!