W objęciach miłości

Tłumaczenie: Marzena Krzewicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Najpiękniejsze Miłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
In the arms of love
83-7082-458-7
talka

Kiedy księżna Grimstone nakazała wielebnemu Teofilowi Stantowi opuścić parafię w Little Medlock, jego siostrzenica, Aspazja, postanowiła udać się do księżnej, kobiety władczej i okrutnej. Bez względu na to, jak ciężkie będzie to przeżycie, pragnęła wstawić się za wujem. Ani ostrzeżenia brata, ani plotki powtarzane w wiosce nie mogły jednak przygotować jej wyobraźni na to, jakim obrzydliwym i...

Ani ostrzeżenia brata, ani plotki powtarzane w wiosce nie mogły jednak przygotować jej wyobraźni na to, jakim obrzydliwym i wyuzdanym rozrywkom oddawano się w Grimstone House.

Dziewczyna, mimo woli, musiała wziąć w nich udział, aby ochronić swoich najbliższych i ich wspólną tajemnicę.

Tylko jeden mężczyzna stanął pomiędzy nią a potęgą bezlitosnej księżnej. Ale czy okaże się jej obrońcą, czy wrogiem

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 1995

Karsam | 2013-10-31