Zwyciężona przez miłość

Tłumaczenie: Dorota Głowacka
Wydawnictwo: Książnica
Won by love
powieść, generał, miłość

Powieść królowej romansu Przez chwilę była zbyt zaskoczona, aby czuć cokolwiek poza dotykiem jego twardych zaborczych warg. Potem jej ciało przeszył niczym błyskawica cudowny dziki dreszcz. Nigdy nie przypuszczała, że można odczuwać tak pełne uniesienie, coś tak cudownego, czego nie sposób opisać słowami. Ramiona generała zacisnęły się wokół niej. Ledwie mogła oddychać. Miała wrażenie, że wziął w posiadanie nie tylko jej usta, lecz całe ciało. Pociągnął ją w stronę gwiazd i obydwoje znaleźli się w ich delikatnym srebrzystym świetle. Oto chwała bogów, myślała Theola. W tej chwili oddała mu swoje serce. Nie była już sobą, była cząstką Alexiusa.

meggykotka | 2016-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2016

Nie wierzę, że to piszę, ale to jak na razie jedyna dobra książka Barbary Cartland jaką przeczytałam. Nie ma w niej znamion taniego romansidła. Jest dopracowana, przyjemna i ciekawa. Taka lekko bajkowa, ale przyjemna i w granicach realizmu. Polubiłam i zostawiam w zasobach swojej biblioteczki.

Ela | 2010-07-15

Moj ulubiony romans.. o prawdziwej miłości którą każdy pragnie doświadczyć..

Marioolka20 | 2016-07-31
Przeczytana: 29 lipca 2016