Słodka kuchnia polska. Ciasta, desery, napoje, przekąski

Książka jest przypisana do serii/cyklu "WIELKIE PORADNIKI". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Publicat
8 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-245-1846-3
Kuchnia polska, desery, ciasta, ciastka
Abteris

1001 PRZEPISÓW - słodkości na każdą okazję, na co dzień i od święta; na pewno wybierzesz coś dla siebie i Twojej rodziny 1001 ILUSTRACJI - każdy przepis przedstawiony na kolorowej fotografii; zobaczysz, jak wyglądają gotowe przysmaki PRAKTYCZNE INFORMACJE: * porady - ułatwiają przygotowanie różnych rodzajów ciast, deserów, napojów i słodkich przekąsek * stopień trudności - pozwoli szybko ocenić, czy dany przepis odpowiada Twoim umiejętnościom kulinarnym * liczba porcji - umożliwi racjonalne zaplanowanie potrzebnych składników * czas przygotowania - sprawi, że nigdy nie spóźnisz się z podaniem gotowych łakoci * kaloryczność potraw - pozwoli zadbać o Twoją linię i zdrowie * koszt wykonania - pomoże zatroszczyć się o Twój domowy budżet SPRAWDZONE PRZEPISY TRADYCYJNEJ I NOWOCZESNEJ KUCHNI POLSKIEJ NA SMAKOWITE CIASTA, CIASTECZKA I DESERY KUCHNI ZACHWYĆ SWOJĄ RODZINĘ I GOŚCI WYJĄTKOWYMI CIASTAMI.

źródło opisu: www.weltbild.pl

źródło okładki: http://www.empik.com/slodka-kuchnia-polska-aszkiew...»

Piwonia | 2012-09-02
Przeczytana: marzec 2012

Świetna książka jest pięknie wydana - duże ilustracje, wiele kolorów, gruby papier, idealna na prezent, zawiera mnóstwo przepisów - przy każdym jest zdjęcie deseru. Kilkakrotnie robiłam już ciasta i desery i zawsze wyszły przepyszne. Książkę warto kupić w hipermakecie Auchan na dziale prasa/książki gdyż tam książka kosztuje ok.30-35 zł ma tylko inną okładkę.
Poza tym polecam wszystkie książki Ewy Aszkiewicz według mnie królowa polskich książek kucharskich. Przepisy tej autorki nie są może jakieś wymyślne, powiedziałabym że są klasyczne, domowe, babcine a co najważniejsze wszystko zawsze wychodzi bardzo smaczne.

sPinacz | 2013-03-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinarne

Mnóstwo przepisów - do każdego piękna fotografia, aż ślinka cieknie :)
Ponadtwo określone stopnie trudności przygotowania (chociaż czasem chyba dla początkujących, a nie bardziej zaawansowanych).

kruszyna888 | 2013-12-26
Klameczka | 2012-03-07