Nalewki i wina domowe

nalewki wina domowe
kulinaria, przepisy kulinarne
9788324519767
nalewki wina domowe

Nie mam porównania z innymi książkami tego rodzaju, ale tu znalazłem sporo ciekawych tipów, godnych sprawdzenia.

Bardzo ładnie wydana książeczka. Twarda oprawa, dobry papier, śliczne zdjęcia.
Co do przepisów to każdy musi sprawdzić sam. Ja od jakiegoś czasu daję mniej cukru (metodą małych kroków można do tego i Żonę przyzwyczaić ;) ). Nie polecam natomiast zalewania owoców 96% spirytusem, jak w kilku przypadkach podaje to Autorka. Taki spirytus konserwuje, a powinien przecież...

Na półkach: , , , ,

Smak polskich trunków można poznać po należycie przygotowanym przepisie opracowanym przez autora, jakim jest Pani Ewa Aszkiewicz, która kolejny raz otwiera swoją domową kulinarną spiżarnię dla Czytelnika lubiącego poznawać kunszt dobrego wina i nalewek.

W zaprezentowanej książce każdy koneser win, nalewek, kremów, likierów znajdzie coś dla siebie, a przy tym sam może...

Dyskusje

• 2017
  • Kuchnia
  • Kulinaria
  • Wyzwanie Czytelnicze 2017
  • Wino/alkohole
  • Wydawnictwo Publicat
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Nalewki i wina domowe