Leśne specjały

Cykl: Swojska kuchnia (tom 1)
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Leśne specjały
Martyna-Morinna

W Leśnych specjałach zgromadziliśmy niebanalne pomysły na wykorzystanie darów lasu. Proponujemy receptury na przepyszne zupy owocowe, ciasta i desery z malinami, jagodami, jeżynami czy poziomkami oraz na wyśmienite konfitury i nalewki z leśnych owoców. Znalazły się tu również przepisy na potrawy ze świeżych i suszonych grzybów oraz z dodatkiem orzechów laskowych. Oczywiście nie mogło zabraknąć...

Proponujemy receptury na przepyszne zupy owocowe, ciasta i desery z malinami, jagodami, jeżynami czy poziomkami oraz na wyśmienite konfitury i nalewki z leśnych owoców. Znalazły się tu również przepisy na potrawy ze świeżych i suszonych grzybów oraz z dodatkiem orzechów laskowych. Oczywiście nie mogło zabraknąć receptur na dziczyznę – np. na kotlety z młodego dzika czy zrazy z sarniny.
Ewa Aszkiewicz jest znaną i cenioną autorką książek kulinarnych. Od lat pieczołowicie kultywuje bogate tradycje kulinarne swojej rodziny, sięgające połowy XIX wieku

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!