Leśne specjały

Okładka książki Leśne specjały
Ewa Aszkiewicz Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Swojska kuchnia (tom 1) kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Swojska kuchnia (tom 1)
Leśne specjały
Firma Księgarska Olesiejuk
2014-04-04
2014-04-04
kuchnia gotowanie przepisy wiejskie polska kuchnia

Fajny poradnik kulinarny tym razem na tapetę wzięto wyroby z lasu..Składniki plus sposób przygotowania. Kilkadziesiąt specjałów prosto z lasu. Idę zrobić nalewkę z malin i czarnego bzu. Cieknie ślinka

Dodaj cytat z książki Leśne specjały