Serce i honor

Tłumaczenie: Witold Nowakowski
Cykl: Wojownik (tom 8) | Seria: Harlequin Scarlet
Wydawnictwo: Harlequin
A Warrior's Honor
Anglia, rycerz, ród, miłość, honor, uczucia
dona

Anglia, rok 1228. Gdy rycerz Bryce przystał na służbę do lorda Cynvelina, który obiecał pomóc mu w odzyskaniu rodowego tytułu, nie wiedział, z kim tak naprawdę ma do czynienia. Nie wiedział też, że jego własna prostolinijność i uczciwość zostaną wystawione na ciężką próbę. Pojawienie się pięknej lady Rhiannon sprawi, że Bryce będzie musiał zdecydować, czy iść za głosem serca, czy kierować się honorem.

źródło opisu: Harlequin, 1999

źródło okładki: Harlequin Enterprises