Cygański kochanek

Cykl: Król Jan (tom 2) | Seria: Harlequin Wielki Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
The Notorious Knight
dona

Anglia, XIII wiek. Lady Gillian, pani na zamku Averette, głosi, że nie potrzebuje ani męża, ani opiekuna. Uważa, że razem ze służbą potrafi stawić czoło grasującym w okolicy buntownikom. Innego zdania jest rycerz Bayard de Boisbaston, który przybywa, aby chronić Gillian. Irytuje ją ten władczy i przystojny mężczyzna, o którym krążą pogłoski, że ma naturę uwodziciela i bywa nazywany cygańskim kochankiem. W momencie zagrożenia Gillian przekonuje się jednak, że Bayard to prawy i odważny rycerz, a nie tylko szlachetny człowiek.

źródło opisu: Harlequin, 2009

źródło okładki: Harlequin Enterprises