Poker

Wydawnictwo: Tower Telcom Ltd
poker, karty, gry karciane, sport
sport
bartekfm

Od niemal dekady świat oszalał na punckie pokera. W internecie pojawiają się coraz to nowe witryny oferujące możliwość gry online. Kanały telewizyjne transmitują turnieje z udziałem gwiazd pokera i show-biznesu. Poker zagościł też na stałe w domach wielu Europejczyków i Amerykanów. Podczas ostatnich świąt Bożego Narodzenia walizka pokerowych żetonów była najczęściej wybieranym prezentem pod...

Poker zagościł też na stałe w domach wielu Europejczyków i Amerykanów. Podczas ostatnich świąt Bożego Narodzenia walizka pokerowych żetonów była najczęściej wybieranym prezentem pod choinkę.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Własne