Uzdrowienie międzypokoleniowe

Tłumaczenie: Barbara Włodarczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Żyć dobrą nowiną". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
838636646X
poradniki
Maria

Autor prezentuje nowe spojrzenie na uzdrowienie międzypokoleniowe. Ukazuje możliwość przeniesienia z jednego pokolenia na drugie wzorców zachowań pozbawionych miłości. Kierując się własnym doświadczeniem, podaje modlitwy i sposoby przezywania Mszy świętej w intencji uzdrowienia międzypokoleniuowego, aby pomóc przerwać przepływ wszelkich niechcianych wzorców, które zostały przekazane twojej rodzinie przez przeszłe pokolenia obecnym, i które mogą być z kolei przekazane następnym pokoleniom.

źródło opisu: Wydawnictwo, 2002

źródło okładki: zdjęcie autorskie