Modlitwa przebaczenia

Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia

Ojciec Robert DeGrandis jest członkiem Towarzystwa Świętego Józefa (SSJ); został w nim wyświęcony w 1959 r. Napisał ponad 25 książek, które przetłumaczono już na 15 języków. W ostatnich 25 latach swojego posługiwania o. DeGrandis SSJ stał się wysłannikiem uzdrawiającej miłości Boga w ponad 30 państwach. W 2001 r. był gościem VI Forum Charyzmatycznego w Łodzi. Jego praktyczne nauczanie na temat przebaczenia, uzdrowienia, modlitwy językami i innych charyzmatów Ducha Świętego przemieniły życie wielu ludzi i równie licznych zainspirowały do posługi. Materiały z tego Forum dostępne są na kasetach audio i video wydanych przez Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi. Teraz oddajemy do rąk czytelników najważniejszy element naszego nawrócenia proponowany przez o. DeGrandisa SSJ - "Modlitwę przebaczenia".

Już dzisiaj zaproś Pana do swojego serca, aby przyniósł uzdrowienie i wolność.

źródło opisu: Wydawnictwo Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym, 2010

źródło okładki: www.odnowa.jezuici.pl

hienka7 | 2014-09-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 16 września 2014

Książeczka kilkustronicowa zawierająca modlitwę przebaczenia, którą odmawia się przez 30 dni. Polecam dla chrześcijan, którzy mają problem z wybaczeniem komuś czegoś, a nawet tym, którym się wydaje, że ich podświadomość nie skrywa żalu do nikogo. Mi podczas odmawiania modlitwy przypominały się sytuacje z dalekiej przeszłości, o których na co dzień nie pamiętałam. Oprócz tej głównej dłuższej modlitwy książeczka zawiera też kilka króciutkich modlitw o tej samej tematyce.

Agnieszka | 2013-10-31
Przeczytana: 31 października 2013